У Миколаєві під час Кубку України по греко - римській боротьбі розіграли медалі і путівки на Чемпіонат Європи

Читають: {{ reading || 0 }}Прочитали:{{ views || 2112 }}Коментарів:{{ comments || 2 }}    Рейтинг:(1272)         

На минулих вихідних, а саме 7 і 8 лютого, в палаці спорту Міністерства освіти і науки пройшов Кубок України по греко - римській боротьбі.

У змаганнях взяли участь спортсмени з близько 20 областей України, включаючи АР Крим. І не дарма в Миколаїв злетілася така кількість учасників, адже на коні була путівка на Чемпіонат Європи, який пройде на початку квітня в столиці Литви - Вільнюсі.

Два дні спортсмени боролися за звання кращого і за путівку на чемпіонат.

А кращими за результатами нелегкої боротьби стали наступні спортсмени.

Вагова категорія 55 кг:

Перше місце - Вугар Рагимов (р. Запоріжжя);
Друге місце - Олександр Огородник (р. Житомир);
Третє місце - Євгеній М'який (р. Київ) і Сергій Дзюба (р. Луганськ).

Вагова категорія 60 кг:

Перше місце - Данило Крымов (р. Запоріжжя);
Друге місце - Руслан Исрафилов (р. Київ);
Третє місце - Дмитро Златкин (р. Запоріжжя) і Костянтин Балицкий (р. Вінниця).

Вагова категорія 66 кг:

Перше місце - Микола Савченко (р. Миколаїв);
Друге місце - Сергій Белобаба (р. Миколаїв);
Третє місце - Олександр Хвощ (р. Запоріжжя) і Сергій Сиренко (р. Донецьк).

Вагова категорія 74 кг:

Перше місце - Володимир Шацких (р. Дніпропетровськ);
Друге місце - Микола Дараган (р. Запоріжжя);
Третє місце - Дмитро Пешков (р. Луганськ) і Армен Варданян (р. Запоріжжя).

Вагова категорія 84 кг:

Перше місце - Віталій Лещинский (р. Миколаїв);
Друге місце - Олександр Дараган (р. Донецьк);
Третє місце - Болат Абдуллаев (р. Запоріжжя) і Антон Бабкр - молодший (р. Дніпропетровськ).

Вагова категорія 96 кг:

Перше місце - Сергій Рутенко (р. Київ);
Друге місце - Дмитро Тимченко (р. Харків);
Третє місце - Сергій Ерошкин (р. Луганськ) і Михайло Ніколаєв (р. Миколаїв).

Вагова категорія 120 кг:

Перше місце - Олександр Черновецький (р. Донецьк);
Друге місце - Артем Цеповатенко (р. Донецьк);
Третє місце - Костянтин Єрмаков (р. Севастополь) і Євгеній Козлятини (р. Луганськ).

Лідерами за общекомандным показниками виявилися:

Перше місце - Запорізька область(55 очок);
Друге місце - Миколаївська область(53 очки);
Третє місце - Донецька область(47 очок).

Серед спортивних співтовариств також визначилися лідери:

Перше місце дісталося команді "Збройні сили" - 167 очок, друге - "Динамо" - 90 очок і третє місце - "Україна" - 63 очки.

-


Комментариев: {{total}}


українськийгромада