Миколаївські паралимпийцы завоювали медалі на чемпіонаті світу по плаванню в Глазго

23.07.2015 01:14

Миколаївські паралимпийцы допомогли збірній України зайняти друге общекомандное місце на чемпіонаті світу по плаванню, який з 17 по 19 липня проходив в Глазго.

Про це повідомляє «Спортивний портал Миколаївської області».

У змаганнях за участю 569 спортсменів з 67 країн світу українці завоювали 63 нагороди–21 «золото» , 27 срібних і 15 бронзових медалей. Перше місце зайняла збірна Росії, яка готувала своїх спортсменів на відібраній у України паралимпийской базі в Євпаторії. Найближчий переслідувач збірної України–команда США відстала на 33 нагороди.

«Великий вклад в результати національної збірної під керівництвом заслужених тренерів України подружжя Тетяни і Миколи Ильиных внесли миколаївські спортсмени. У Геннадія Бойка дві золоті медалі на дистанціях 50 і 100 метрів на спині. У Сергія Паламарчука в дисциплінах 100 і 50 метрів на спині– «золото» і «бронза» , також в його активі бронзова медаль на дистанції 200 метрів вільним стилем. Разом з досвідченими спортсменами на п'єдестал пошани зійшов Богдан Гриненко. У естафетах 4x50 метрів вільним стилем і 4x100 метрів комплексного плавання у нього відповідно «срібло» і «бронза».

«Непогані результати у Євгенія Панибратця, який у фінальних запливах на 100 і 50 метрів на спині зайняв п'ятий і четвертий рядок, а також ставав п'ятим на двухсотметровке вільним стилем.Наймолодший учасник миколаївської команди Андрій Козленко став четвертим у фінальній естафеті 4x100 метрів вільним стилем» , - відмічено в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що юні миколаївські спортсмени зайняли друге місце на чемпіонаті України по пожежному - прикладному спорту.