Ще одна сенсація: Японія обіграла Німеччину на ЧМ-2022 по футболу

перегляди: 4911
23.11.2022 20:07

Збірна Японії несподівано обіграла збірну Німеччини у матчі першого туру чемпіонату світу з футболу 2022 року з рахунком 1:2.

Про це повідомляє football24.ua.

Німці на початку тотально домінували (володіння досягало 87%). Були поодинокі помилки на власній половині, якими користувалася Японія. Азійці зробили ставку на швидкі контрвипади та навіть забили, але Маеда заліз в офсайд. З часом тиск на ворота Гонди тільки посилився.

Атаки Бундестім здебільшого завершувалися дальніми пострілами. Форварди змушували Японію сісти глибше, розтягували по флангах і потім котили під удари Кімміху та Гюндогану. Японці часто розкривали 14 зону (по центру перед штрафним майданчиком) та дозволяли бити.

Асано і Доан, які вийшли в другому таймі, розірвали захист Німеччини в швидкісних контратаках. Якщо німці без проблем справлялися з атакою суперника у першому таймі, то у другому їм це давалося набагато рідше.

Японія по перерві активізувалася: вище пресингувала, агресивніше зустрічала, більшими силами атакувала. І це принесло результат. З'явилися підходи до воріт (у першому таймі – 1 удар, в другому – 11). Іто почав на фланзі накручувати суперників – Нойєр дивом потягнув удар впритул.

Німецька оборона вмить поплила, не витримавши таких швидкостей. У штрафному майданчику утворився прохідний двір. Наслідок – два пропущені. Мінаміно грамотно відкрився і прострілив, змусивши Нойєр вибивати на удачу. Доан встиг на добивання та зрівняв рахунок.

А через кілька хвилин Японія вирвала перемогу. Асано зачепився за дальню передачу Ітакури, випередив Шлоттербека та забив з гострого кута. Цікаво, що автори голів у ворота Німеччини розпочинали цю гру на лаві запасних та вийшли на поле після першого тайму.

Нагадаємо, Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії на ЧС-2022 з футболу