Николаевцы на домашньому Кубку України по боксу завоювали три медалі

20.04.2015 17:12

Боксери з Миколаївської області на домашньому Кубку України по боксу, що завершився 19 квітня, завоювали три медалі–дві срібні і одну бронзову.

Про це повідомили у відділі інформаційно - аналітичного забезпечення Миколаївської облдержадміністрації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Миколаєві стартували бої Кубку України по боксу, присвяченого річниці звільнення міста.

Так, за результатами поєдинків николаевец Максим Фатич (категорія до 52 кілограмів) у фіналі поступився Ігорю Сопинскому з Київської області. Південноукраїнець Віктор Труш (більше 91 кг) програв киянинові Владиславу Сиренко.Супертяжу з Миколаївської області, окрім срібної медалі, вручили ще і кубок в якості призу глядацьких симпатій.

Бронзовим призером Кубку країни став николаевец Віктор Славинский (60 кг). Спортсмен міг би замахнутися і на більше, але відмовився від участі в півфіналі на прохання тренерів команди «Українські отамани». 24 квітня Славинскому має відбутися бій на Кубі, тому було вирішено поберегти його для цього важливого поєдинку.

Категорія до 49 кілограмів: Денис Козарук (Вінницька область)–Назар Куротчин (Львівська область) - 1: 2

52 кг: Ігор Сопинский (Київська область)–Максим Фатич (Миколаївська область)–3: 0

56 кг: Олег Довгун (Львівська область)–Іван Соловйов (Одеська область)–3: 0

60 кг:Іван Данча (Львівська область)–Віктор Петров (Тернопільська область)–ТКО R2

64 кг: Тимур Біляк (Дніпропетровська область)–Олександр Меленюк (Херсонська область)–1: 2

69 кг: Євгеній Барабанов (Київ)–Ігор Нестеров (Дніпропетровська область)–3: 0

75 кг: Валерій Харламов (Одеська область)–Владислав Войталюк (Дніпропетровська область)–WO

81 кг: Денис Солоненко (Вінницька область)–Володимир Скрипка (Київська область)–ТКО R2

91 кг: Ростислав Архипенко (Київ)–Дмитро Лісовий (Вінницька область)–2: 1

понад 91 кг: Владислав Сиренко (Київ)–Віктор Труш (Миколаївська область)–3: 0