Історичне досягнення: МФК "Миколаїв" переміг в серії пенальті і пройшов в 1/4 фінали Кубку України

26.10.2016 21:25

«Миколаїв» 26 жовтня на своєму полі в матчі 1/8 фіналу Кубку України в серії пенальті обіграв київську «Оболонь».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Оболонь - Бровар» - 0: 0, 5: 4 по пенальті

МФК: Чумак, Дударенко (59, Кошелюк), Павлов, Булычев, Сартина, Момот, Муховиков (72, Берко), Ковальов, Рогозинский (91, Батюшин), Саркисян, Шаврин.

О: Поштаренко, Пінчук, К. Коваленко, Аблитаров, Бровченко, Гордийчук (68, Проданий), Проневич, И. Коваленко, Шевчук, Єременко (86, Сахнюк), Корольчук.

Попередження: Момот, Сартина–Проневич.

Пенальті забили: Берко, Ковальов, Сартина, Батюшин, Булычев–И. Коваленко, Аблитаров, Проневич, Бровченко.

Не забили: Саркисян (воротар)–Корольчук (воротар), Шевчук (штанга).

Перший тайм пройшов у безкомпромісній і часом жорсткій боротьбі, майже без голевих моментів. На старті матчу кияни створили свій єдиний небезпечний момент за 45 хвилин–Чумак відбив удар, а оборона не без проблем вибила м'яч з штрафної. Николаевцы відзначилися хіба що несильними ударами Шаврина і Рогозинского, які стали легкою здобиччю воротаря гостей Поштаренко.

Після перерви обидві команди значно додали в швидкостях, і гості двічі могли забивати. Але удари з середньої дистанції потягнув Чумак, а на добиванні кияни не змогли заштовхати м'яч у ворота.Николаевцы на це відповіли своїми гострими атаками, і вже в гру довелося вступити Поштаренко, який відбив пару непростих ударів від МФК. Далі, до кінця другого тайму продовжилася боротьба, яка не увінчалася узяттям воріт, гра перейшла в овертайм. У додатковий час більше володіла м'ячем «Оболонь» , николаевцы відсиджувалися в захисті, і рахунок не змінився.

Юрій Булычев, що забив переможний пенальті
Воротар николаевцев Роман Чумак

Серія пенальті почалася невдачею для «Миколаєва» - удар Саркисяна відбив голкіпер киян. Але подальші п'ять ударів з точки «корабели» виконали без помилок. А гостей збив з пантелику воротар николаевцев Чумак. Перед ударами Корольчука і Шевчука він «чаклував» над м'ячем і лише після цього віддавав його суперникові. У результаті постріл Корольчука Чумак відбив, а удар Шевчука припав в штангу. 5: 4–николаевцы виграли в серії пенальті і встановили історичне досягнення.За часи незалежної України «Миколаїв» зумів уперше вийти в чвертьфінал Кубку України.