Що повернулися із зони АТО миколаївські десантники зіграли надрезультативний футбольний матч

20.08.2014 07:08

У вівторок, 19 серпня, миколаївські десантники, що повернулися із зони Антитерористичної операції, провели товариський міні - футбольний матч.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

Миколаїв. Стадіон «Піонер». 50 глядачів.

«Десант» - «Таксі - 1544» - 5: 5(1: 3)

Так, в минулому чемпіонаті Миколаєва по футзалу виступали дві команди від 79 - й окремої аеромобільної бригади– «Десант» і «Купол». Проте після анексії Криму колективи військових вимушені були кинути змагання і зосередитися на своїй службі, так і не догравши чемпіонат.І тепер опісля майже п'ять місяців десантники повернулися до свого улюбленого виду спорту.

За словами організаторів матчу, функціонерів Федерації футболу міста Миколаєва, матч організували для того, щоб десантники, які встигли послужити і на фактично прикордонному пункті Чонгар, і повоювати в зоні АТО, змогли відпочити морально від пережитих стресів. Відмітимо, що команда «Десант» була складена з військовослужбовок, які прибули в Миколаїв у відпустку із зони Антитерористичної операції.

Незважаючи на солідну перерву і відсутність ігрової практики десантники відкрили рахунок в матчі. До кінця першого тайму вони не зуміли стримати суперника і пропустили тричі–спаринг - партнер, команда «Таксі - 1544» виглядала дуже солідно. У другому таймі колективи обмінялися голами, і під кінець зустрічі суперник дозволив десантникам порівняти рахунок.У результаті товариська зустріч завершилася з бойовим результатом 5: 5.

- Більше дякую всім за матч. Я думаю, ми повернемося і продовжуватимемо боротися далі вже у футбольній лізі, - сказав один з десантників.

Після фінального свистка десантникам вручили десять комплектів нової військової форми від Федерації футболу міста Миколаєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що миколаївським десантникам нададуть відпустку до 25 днів, після чого знову відправлять до зони АТО.