У Німеччині на перегонах автомобіль вилетів в натовп, є жертви

28.03.2015 21:12

Перший етап гоночної серії VLN Endurance Championship на знаменитій трасі Nürburgring, який проходив сьогодні в Німеччині, закінчився трагічно.

Про це пише «motorsport.com»

На одному з кругів після першої години гонки Nissan GT - R британського гонщика Яна Марденборо вилетів за межі траси, перелетів обгороджування і впав на глядачів. В результаті аварії один з них загинув на місці, ще кілька чоловік було відправлене до лікарні.

Сам Марденборо не постраждав. Гонка була зупинена і не буде відновлена.

23 - літній Ян Марденборо відомий як "комп'ютерний" гонщик. Раніше він брав участь виключно в перегонах на комп'ютері.У 2011 році потрапив в програму GT Academy, яка дає шанс кращим симрейсерам перейти на професійний рівень.

Завершивши програму навчання, Марденборо став гонщиком Nissan, яка спонсорує програму GT Academy.

Nürburgring, а саме його "стара" частина Nordschleife, знаменитий як "Зелене пекло". Так її прозвав триразовий чемпіонат світу Формули 1 Джеки Стюарт за небезпеку і велику кількість смертельних інцидентів. Формула 1 не використовує Nordschleife з 1976 року, проте перегони тут проводяться досі.