Депутати Миколаївської обласної ради створили вісім постійних депутатських комісій і обрали їх глав і членів.
Відповідне рішення було прийняте в ході позачергової сесії облради, яка відбулася в п'ятницю, 18 грудня.
Комісія з питань питаннямрегіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів і інвестицій
Глава Федір Барна ( «БПП «Солідарність» )
Заступник Олександр Бондарь (У «Батьківщина» )
Секретар–Андрій Кротов ( «Опозиційний блок» )
Члени комісії :
Володимир Дранов ( «Опозиційний блок» )
Владислав Белава ( «Опозиційний блок» )
Сергій Наказенко ( «БПП «Солідарність» )
Володимир Луста ( «Наш край» )
Віктор Сторчеус ( «КРІП» )
Олег Мудрак ( «Відродження» )
Тетяна Демченко ( «Нова держава» )
Комісія з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку і туризму
Глава Микола Лучний ( «Опозиційний блок» )
Заступник Андрій Закусилов ( «Наш край» )
Секретар Наталія Белоконенко ( «БПП «Солідарність» )
Члени комісії :
Максим невінчаний ( «Опозиційний блок» )
Ілля Справжній ( «Опозиційний блок» )
Андрій Избаш ( «Нова держава» )
Комісія з питань житловий - комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації і капітального будівництва
Глава Григорій Ташлык ( «Наш край» )
Заступник Ігор Ивануна (У «Батьківщина» )
Секретар Оксана Солтис ( «Опозиційний блок» )
Члени комісії :
Василь Жосан ( «БПП «Солідарність» )
Петра Паламарюк ( «Опозиційний блок» )
Олександр Фицура ( «БПП «Солідарність» )
Валерій Колєсніков ( «КРІП» )
Геннадій Рубский ( «Відродження» )
Олександр Казарин ( «Нова держава» )
Комісія з питань промислової політики і підприємництва, енергетики і енергозбереження, транспорту і розвитку інфраструктури
Глава Петро Ковальчук ( «КРІП» )
Заступник Володимир Фроленко ( «Опозиційний блок» )
Секретар Іван Кухта ( «БПП «Солідарність» )
Члени комісії :
Володимир Лисниченко ( «БПП «Солідарність» )
Хасан Гемаев ( «Наш край» )
Комісія з питань аграрної політики, земельних стосунків і соціального розвитку села
Глава Юрій Кормышкин ( «Наш край» )
Заступник Олександр Ясинский ( «Опозиційний блок» )
Секретар Надія Боднар ( «БПП «Солідарність» )
Члени комісії :
Ганна Воронок ( «КРІП» )
Олександр Сироштан ( «Опозиційний блок» )
Олександр Терещенко ( «БПП «Солідарність» )
Рустамджан Сатридинов ( «Наш край» )
Тахир Сатридинов ( «Наш край» )
Володимир Гулин (У «Батьківщина» )
Сергій Сидорук ( «Відродження» )
Микола Швидкий ( «Нова держава» )
Микола Пидгородинский ( «Наш край» )
Комісія по культурі, науці і освіті, сім'ї і молоді, і спорту
Глава Надія Іванова ( «БПП «Солідарність» )
Заступник Олена Донченко ( «Наш край» )
Секретар Світлана Гладун ( «Опозиційний блок» )
Члени комісії :
Микола Кравченко ( «Опозиційний блок» )
Сергій Чорный ( «БПП «Солідарність» )
Юрій Джупинин ( «КРІП» )
Владислав невеселий ( «Відродження» )
Комісія з питань екології, охорони довкілля і використання природних ресурсів
Глава Андрій Власенко (У «Батьківщина» )
Заступник Андрій Головчанский ( «Опозиційний блок» )
Секретар Анатолій Катрич ( «БПП «Солідарність» )
Члени комісії :
Ілля Резников ( «Опозиційний блок» )
Олександр Каражей ( «БПП «Солідарність» )
Анатолій Николенко (У «Батьківщина» )
Олександр Казюка ( «КРІП» )
Комісія з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв'язків з органами місцевого самоврядування і засобами масової інформації
Глава Михайло Талпа ( «БПП «Солідарність» )
Заступник Сергій Чмырь (У «Батьківщина» )
Секретар Петро Зибров ( «Опозиційний блок» )
Члени комісії :
Іван Чипак ( «Наш край» )
Вадим Олабин ( «Опозиційний блок» )
Григорій Марин ( «КРІП» )