Перемога наших спортсменів - заклик до світу і єдності України! - президент миколаївського армклуба Оборонько

18.04.2014 10:05

У місті Харкові пройшов Чемпіонат України по армспорту серед професіоналів і юніорів, який визначив найсильніших рукоборцев України.

Миколаївські армрестлеры були одними з кращих, і як результат, серед наших атлетів - Чемпіон України і цілий ряд срібних і бронзових медалей.

Так багаторічний лідер збірної команди Миколаївської області, член збірної команди України, срібний призер Чемпіонату світу серед дорослих, чемпіон світу серед юніорів, Майстер спорту міжнародного класу по армспорту Мусаелян Мгер у черговий раз довів, що він по праву входить в еліту армрестлеров України і світу.

Виступаючи у ваговій категорії до 85 кг, Мусаелян Мгер у боротьбі на ліву руку став срібним, а на праву бронзовим призером Чемпіонату України.

Дебютанткою серед професіоналів у збірній області стала Кошиль Марія, спортсменка із спортивного клубу "Клеопатра", яка тренується під керівництвом відомого і найдосвідченішого армспортсмена Головенко Вадима. Марія виступала у ваговій категорії до 50 кг, яка виявилася найчисленнішою серед жіночих категорій і була представлена сильними спортсменками на Чемпіонаті. Марія Кошиль зайняла 6 місце на обидві руки, показавши, що вона готова боротися на змаганнях всеукраїнського рівня, отримавши колосальний досвід боротьби змагання. Пройде трохи часу - і ми побачимо Марію на п'єдесталі пошани змагань, для цього у спортсменки є усі дані, є прагнення і є на кого дорівнювати у збірній Миколаївській області.

У Чемпіонаті України брали участь також і юні миколаївські армрестлеры. У ваговій категорії до 70 кг Михайло Царев до 75 кг Владислав Шандуренко, до 80 кг Вадим Бартовщук. У ваговій категорії до 65 кг Полозов Дмитро зайняв 5 - е місце, а Дзундза Максим став бронзовим призером Чемпіонату України.

Найбільшим досягненням для команди Миколаївської області стало золото, яке у ваговій категорії до 70 кг завоював Чемпіон Європи серед юнаків 2012 року Андрій Дмитренко - вихованець клубу"GOLDEN BEAR", тренер - Денис Вікторович Ковальов. Не було рівних Андрію за армстолом, він здобував одну красиву перемогу за іншою, і у результаті - перемога у фіналі і золото у нашої команди.

Суддівський корпус Чемпіонату України був представлений двома николаевцами - суддею міжнародної категорії, головою Миколаївського обласного відділення Української федерації армспорта Олександром Лешуковым і суддею національної категорії Лешуковой Ольгою.

"Перемога наших спортсменів - заклик до світу і єдності України! Чекатимемо, коли наші спортсмени тепер уже на світовій арені доведуть, що Україна сильна і єдина держава, і повернуться звідти чемпіонами", - говорить президент миколаївського армклуба Дмитро Оборонько.

Ці змагання були відбірковими для формування збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи 2014 року, який відбудеться в травні, в Азербайджані, і в Чемпіонаті світу 2014 року, який пройде в Литві у вересні.