"Дніпро" гідно програє "Севільї" у фінальному матчі - трилері Ліги Європи

27.05.2015 23:41

У фіналі Ліги Європи 27 травня дніпропетровський «Дніпро» грав з іспанською «Севільєю» , діючим володарем трофея.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

«Дніпро» (Україна)– «Севілья» (Іспанія)–2: 3

Д:Жваво, Федецкий, Дуглас, Чеберячко, Матос, Канкава (85, Шахів), Федорчук (68, Безвусий), Ротань, Коноплянка, Матеус, Калинич (78, Селезньов).

З:Рико, Видаль, Каррисо, Колодзейчак, Тремулинас, Мбиа, Крыховяк, Рейес (59 Коку), Банега (87, Иборра), Витоло, Бакка (82, Бакка).

Голи: 7, Калинич, 44, Ротань–28, Крыховяк, 31, 73 Бакка.

Попередження:Канкава, Калинич, Безвусий, Ротань–Крыховяк, Каррисо.

Команди в першому таймі видали голеву перестрілку. Поки іспанці звикали до гри днепропетровцы реалізували чи не першу свою справжню атаку: Матеус прорвався в штрафну супротивника і видав відмінний пас на Калинича, що відправив м'яч за адресою. Севильцы, втім, не розгубилися і в середині тайму провели два голи. Спочатку Крыховяка знайшли пасом в центрі штрафний і польський опорник севильцев порівняв рахунок, а потім Бакка виловив розрізаючу передачу і, вийшовши один на один, обіграв воротаря «Дніпра».

Українці рук не опустили і зуміли забити гол «у роздягальню». Це Ротань майстерно виконав штрафний–2: 2. Другий тайм був менш голевим, але більше наповнений боротьбою. «Дніпро» міг вийти вперед відразу після перерви (Матос не зміг закинути м'яч в сітку в акробатичному етюді), а «Севілья» поступово притиснула українців до їх воріт. У результаті після ряду небезпечних атак і пари невпевнених вибивань «днепрян» м'яч знову дістався Бакке і колумбієць забив третій гол «Севільї».

Кінець поєдинку «Дніпро» провів в атаках, але команду підкосив нещасний випадок з Матеусом. Після зіткнення, удару головами з Тремулинасом, нападаючий «Дніпра» начебто нормально себе почував, але через хвилину несподівано впав без свідомості посередині поля.

Матеуса понесли на носилках з поля–поки невідомо, наскільки важке ушкодження він отримав.Після цього «Дніпро» залишився удесятьох–усі заміни були вже використані–але все одно влаштував фінальний штурм, який, на жаль, не увінчався успіхом.

2: 3– «Дніпро» гідно бився з іспанцями, але удача в цьому матчі - трилері була на стороні суперника.