Видалення і три голи : МФК "Миколаїв" на своєму полі крупно програв "Гірникові"

29.04.2016 20:00

У матчі 24 - го туру чемпіонату України по футболу в першій лізі МФК «Миколаїв» удома приймав криворізький «Гірник».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Гірник» - 0: 3

МФК: Чумак–Сартина (58, Кошелюк), Чучман, Булычев (к), Цапий–Момот, Муховиков, Ковальов, Рогозинский, Берко (71, Сторублевцев)–Сікорський.

ГКР: Ганев–Солдат, Жук, Павлов (к), Баенко–Боровський, Дорош (72, Яровий), Павлик (55, Крамар), Рябов, Григорик–Ситало (82, Дацюк).

Голи: 45+2, Ситало, 61, Рябов, 88, Крамар.

Попередження:Сікорський–Солдат, Дорош.

Видалення: 33, Сікорський (друге попередження).

Перші півгодини гри відрізнилися тільки жорсткою і грубою боротьбою команд майже на усіх ділянках поля. Футболісти не жаліли суперників, і регулярно, раз в декілька хвилин хто - те з гравців відчутно отримував по ногах. Такий антифутбол проходив без голевих моментів і навіть натяків на них. А на 33 - й хвилині головну роль на поле узяв кримський суддя Олександр Дедов, який видалив нападаючий хазяїв Ігоря Сікорського. Перше попередження Сікорський отримав вже на старті матчу, коли врізався в захисника криворожцев, а ось друга жовта картка була багато в чому надумана суддею. Дідів угледів симуляцію в тому, що Сікорський у боротьбі з суперником впав в штрафній площі. За це арбітр йому показав другий «гірчичник». Сікорський цієї весни провів два матчі, в обох його видаляли вже в першому таймі.

Опинившись у більшості, криворожцы стали грати агресивніше і нахабно. Ситало з меж воротарської по пижонски п'ятою хотів заштовхати м'яч у ворота Чумака, але захисники вибили «круглого» на кутовій. Через пару хвилин небезпечну атаку видали николаевцы, але Ковальов пробив прямо в руки Ганеву. А на останній хвилині першого тайму «корабели» пропустили зовсім не обов'язковий гол. Після занедбаності в штрафну захисник МФК намагався вибити м'яч, але скинув його на ногу Ситало, і бомбардир «Гірника» точно пробив з декількох метрів.

Головний тренер николаевцев Руслан Забранский

Другий справа - головний арбітр Олександр Дедов

Друга половина гри проходила при певній перевазі «гірників». Боровський небезпечно пробивав в кут метрів з 20, але м'яч відбив Чумак. А ось на 61 - й хвилині голкіпер не зміг допомогти МФК, коли Рябов з пари метрів замкнув головою навіс у воротарську.Через декілька хвилин в аналогічній ситуації бияків головою Павлов, але Чумакові вдалося відбити м'яч. Николаевцы створили напівмомент, коли Берко втік від захисників, відпасував на Ковальова, але той м'ячем потрапив в захисника Баенко, відправивши його до нокдауну.

Фанати «Миколаєва» тим часом з початку тайму скандували «Дідів–х@йло!» і «Суддя–х@йло!» , «Суддя–пид%раc!». Ну а николаевцам не вдалося реалізувати свій перший по - сьогоденню небезпечний момент–постріл з штрафного відбив на кутовій Ганев. Через декілька хвилин Ковальов прорвався в штрафну, накрутив трьох захисників, але м'яко пробив точно в руки воротареві «Гірника». Криворожцы у свою чергу спокійно комбінували і регулярно били по воротях МФК з лінії штрафної площі, користуючись халатністю захисту «корабелів». Один з таких ударів виконав Крамар і м'яч приземлився точно в кут воріт за спиною Чумака–0:3.