Николаевцы допомогли збірній України зайняти перше місце на Кубку Європи після киокушин карата

30.11.2016 08:05

Миколаївські спортсмени допомогли збірній України зайняти перше командне місце на Кубку Європи після киокушин карата (IKO).

Про це повідомили у Федерації киокушин караті Миколаївської області.

Змагання серед чоловіків і жінок, юнаків і дівчат, а також юніорів проходили 26-27 листопада польському Любліні, в них взяли участь 600 спортсменів з 26 країн Європи, а також з Казахстану і Тунісу.

Ганна Кульчицкая зайняла друге місце
Артур Солтасюк переміг на Кубку Європи
Ульяна Середенко також зайняла перше місце

На Кубку Європи у складі збірної України взяли участь миколаївські спортсмени: Дмитро Ніколаєв, Ульяна Середенко, Артур Солтасюк, Ганна Кульчицкая, Микита Бадаев, Дмитро Здражевский, Сергій Біліші, Владислав Ніколаєв і Владислав Даутов.Миколаївські каратэки гідно себе показали, завоювавши 5 медалей, з них 3 «золото» і два «срібла». Перші місця завоювали:

У Микити Бадаева друге місце

Крім того, Дмитро Здражевский (категорія юніори 16-17 років до 60 кг) виконав один з кращих нокаутів Кубку Європи.

У підготовці спортсменів брали участь їх тренера Дмитро Ніколаєв, Анатолій Яковенко, Юрій Галимон і Олег Павленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що миколаївські юніори зібрали повний комплект медалей на чемпіонаті України по карате.