Ніко-Баскет обіграв складного суперника та пройшов до півфіналу Вищої ліги

19.04.2024 21:39

Миколаївський Ніко-Баскет виграв в чвертьфіналі плей-офф Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі.

Про це повідомляє ПН.

Ніко-Баскет – Селф Мейд Баскет – 89:85 (29:25, 8:15, 27:19, 25:26)

Н: Лук'ян 19+8 передач, Товкач 17+10 підбирань, Мітіріч 16+8 підбирань, Орзул 9, Горячий 9, Гарбар 8+10 підбирань, Лутвалієв 7, Штанько 4+8 підбирань.

СМБ: Довідний 27+7 передач, Лукінський 20, Петров 17, Овчаренко 9, Чумичев 6, Кушманцев 4, Пошабля 2, Казанцев.

У фіналі восьми миколаївці грали проти київського Селф Мейда, який проводив майже домашній поєдинок. Кияни є сильним суперником, який вміє грати в результативний баскетбол, вони створили багато проблем миколаївцям. Після проблемної другої чверті “Ніко-Баскет” зрівняв рахунок та повів +9, але Селф Мейд наздогнав суперника. До фінальної сирени миколаївці намагались відірватись від киян у рахунку, проте ті постійно скорочували відставання до 1-2 очок.

Ніко-Баскет майже нічого не влучив з-за дуги (5 з 26), але реалізував штрафні (22 з 26), які на останніх секундах дозволили втримати перемогу. Також звернемо увагу, що в другій половині матчу миколаївці допустили всього 3 втрати. До того ж вони виграли підбирання 58-34, на чужому щиті Ніко-Баскет зробив стільки ж підбирань, скільки Селф Мейд на своєму (28 і 29 відповідно).