Чемпіонат Миколаївської області по футболу пішов на літні канікули

01.07.2008 12:37

У останній уик - энд червня відбувся завершальний тур першого круга. "Вороновка" вже в п'ятий раз в нинішньому чемпіонаті виграла з рахунком 1 : 0. Тихіше їдеш - далі будеш? В усякому разі, подібний "мінімалізм" дозволив підопічним тренера Руслана Забранского забезпечити перемогу за підсумками першого половини чемпіонату.

А ось "Варваровка" провела фініш першого круга з рук геть погано.У чотирьох поєдинках варваровские футболісти лише одного разу зіграли внічию, програвши три зустрічі. Ось і матч проти "Новопетровки" почався невдало для хазяїв - на фатальній 13 - й хвилині Сергій Мамчур зрізував м'яч у ворота своєї команди. Єдиним приємним моментом для варваровцев і їх численних уболівальників став голий, забитий ще в першому таймі Віталієм Шпартко.

Поступово намацують свою найсильнішу гру футболісти степовского "Колосу". Ентузіазму сільським гравцям, поза сумнівом, надав факт створення футбольного клубу, якому, як передбачено, фінансову допомогу надаватиме не лише ГП "Племрепродуктор "Степовое", але і ряд інших підприємств Миколаївського району. На цій позитивній хвилі степовчане "в одну хвіртку" переграли гостей з Южноукраинска.

Перед відновленням другого круга чемпіонату командам залишилося провести перенесені поєдинки.Найбільш жарка пора - у гравців "Тельця - ВАК", які належить дограти чотири матчі.

Перша група. 11 тур.

28 червня. Колос - Автолокомотив - 3: 0(1: 0). Голи: Сторублевцев(45), Доцын(58), Зосименко(82). Первомайск - Торпедо - 0: 2(0: 1). Голи: Соломон(8), Боровський(55). На 87 - й хвилині з поля видалені Яскраво-червоний. Доценко("Первомайск") і Велиев("Торпедо"). Тепловик - Вороновка - 0: 1(0: 1). Гол: Свердлов(30). Славия - Будівельник - 0: 0.

29 червня. Варваровка - Новопетровка - 1: 3(1: 3). Голи: С. Мамчур(13, у свої ворота), Шпартко(34) - И. Бринза(22), Маркитан(44).

30 червня. Телець - ВАК - ФК "Миколи - 2" - 3: 0(2: 0). Голи: Пухта(11), Зайко(14), Козлов(55).