Загальний підсумок ТРЕТЬОГО дня чемпіонату Європи по боксу серед жінок

Читають: {{ reading || 0 }}Прочитали:{{ views || 795 }}Коментарів:{{ comments || 0 }}    Рейтинг:(477)         

Третій день EUBC VII Women's European Boxing Championships був для росіянок не найвдалішим, їх команда втратила відразу ТРИ гучні імена...

А ось дівчини Миколи Хаджиогло сьогодні завершили створення такого "українського плацдарму" в мирній битві 24 країн, що навіть дух захоплює - ДЕВ'ЯТЬ бронзових європейських нагород ВЖЕ наші! Як мінімум! І одна з 7 - мі українських героїв цього дня - миколаївська красуня Таня Иващенко, єдина представниця міста Миколаєва в рингу Чемпіонату Європи - 2009.

Браво!

Загальний підсумок ТРЕТЬОГО дня Чемпіонату такий:

Session 4 17 SEP 2009 12 : 00
Light Fly 48 kg
---------------
SAVELYEVA Elena(RUS) * 10 :1 CALABRESE Valeria(ITA)
AKTOP Derya(TUR) 4 : 5 CHIK Monika(HUN) *
HARDINGZ Jenny(SWE) * 2 : 1 OURAHMOONE Sarah(FRA)
ION Lidia(ROM) * 6 : 1 BEHARRY Hannah(ENG)

Bantam 54 kg
------------
USACHENKO Victoria(RUS) * 9 : 4 TASIDOU Eugenia(GRE)
PRYBYLSKAYA Volha(BLR) 0 : 7 KRUPENIA Ivanna(UKR) *
FALK Helena(SWE) * +3 : 3 PETROVA Stoika(BUL)
MICHALCZUK Karolina(POL) * RET 1 WAEVER Lorna(FRA)

Light 60 kg
-----------
ELISEEVA Denica(BUL) * 4 : 1 MARENDA Romina(ITA)
TAYLOR Katie(IRL) * RET 1 BUZUKU Kosovare(SWE)
BONDAREVA Tatiana(RUS) 2 : 7 ZEYBEK ASLAN Meryem(TUR) *
DILUHOFOVA Danule(CZE) 2 : 4 SYDORENKO Aleksandra(UKR) *

Welter 69 kg
------------
IVASHENKO Tetyana(UKR) * 7 : 4 NAGY Timea(HUN)
BOCQUET Solange(SUI) 0 : 16 FURMANIAK Katarzyna(POL) *
POTEYEVA Irina(RUS) 1 : 2 LIEN Lotte(NOR) *
GARSIA Tamara(ESP) 1 :10 LAGMIRI Gyade(FRA) *

Session 5 17 SEP 2009 17 : 00
Fly 51 kg
---------
KOB Tetyana(UKR) * 16 : 0 BODE Anita(HUN)
MAKINEN Hanne(FIN) 1 : 2 NAVE Virginie(FRA) *
NILSSON Shipra(SWE) * 2 : 1 DRABIK Sandra(POL)
YAZICI Sumeyra(TUR) * 6 : 3 KULESHOVA Aleksandra(RUS)

Feather 57 kg
-------------
DAVIDE Marzia(ITA) * 1 : 0 EGNER Ingrid(NOR)
ABEL Lucy(ENG) 0 : 9 OCHIGAVA Sofya(RUS) *
NADIM Diana(DEN) 2 : 3 TSYPLAKOVA Julia(UKR) *
BUGAR Tasheena(GER) 0 : 2 GUL Nagehan(TUR) *

Light Welter 64 kg
------------------
PRICE Rebecca(WAL) 2 : 7 ZAVYALOVA Yana(UKR) *
EL HADRATI Farida(FRA) * 10 : 3 ATHANASOPOULOU Christina(GRE)
TUCZAK Oliwia(POL) 5 : 6 SLUGINA Vera(RUS) *
JONAS Natasha(ENG) 4 : 6 TATAR Gulsum(TUR) *

Middle 75 kg
------------
PILO Patrizia(ITA) RSCI 4 DURNYEVA Liliya(UKR) *
YLAD Anca(ROM) 2 :6 BRUCKNER Ulrike(GER) *
GUNERI Elif(TUR) RET 3 SINETSKAYA Irina(RUS) *

DUCZA Anita(HUN) * 4 : 1 FIDURA Lidia(POL)

-


Комментариев: {{total}}


українськийгромада