Ковальов абсолютний чемпіон України

12.10.2014 12:41

Брали участь більше 50 найсильніших спортсменів з різних областей країни. Одним з фаворитів цих стартів стала Марина Ильинская–двократна призерка Кубку Європи в Швейцарії. Швидкість і досвід Марини не змогли побороти представницю інших областей. У результаті, в особистій першості у дівчат, а також в жіночій парній категорії було у харківських спортсменів.

У загальному заліку, Миколаївські спортсмени принесли максимальну кількість медалей–5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових. Кращими стали:особиста першість (дівчата)–Анастасія Волкова (3 місце) особиста першість (юнаки)–Дмитро Ковальов (1 місце), парна (юнаки)–Ковальов–Рожков (1 місце), Лагода–Поклонів (2 місце), парна (дівчата)–Волкова - Масайло (3 місце), мист–Ковальов - Масайло (1 місце), Пойда - Рожков (2 місце).

По підсумку змагань абсолютним чемпіоном став Дмитро Ковальов, який не програв жодної зустрічі. Віктор Швачко, 23 - кратний чемпіон СРСР по бадмінтону, президент Федерації бадмінтону України, відмітив миколаївського спортсмена як одного з кращих бадмінтоністів України, який в майбутньому зможе показувати подібні результати і на Міжнародних змаганнях.