Юні миколаївські спортсмени зайняли друге місце на чемпіонаті України по пожежному - прикладному спорту

07.07.2015 00:27

Команда Миколаївської області зайняла друге общекомандное місце на чемпіонаті України по пожежному - прикладному спорту серед юнаків.

Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби по надзвичайних ситуаціях України в Миколаївській області.

Чемпіонат проходив з 30 червня по 4 липня в Ивано - Франковске. Всього в першості брали участь 11 команд з різних областей України. Миколаїв представляли дев'ять спортсменів, які боролися в трьох вікових категоріях : молодшою у віці від 13 до 14 років, середньою (від 15 до 17 років) і старшою (до 18 років).

«В ході змагань юні спортсмени Миколаєва зайняли ряд призових місць в особистому заліку.Так, Олександр Горохов у віковій групі до 18 років отримав перше місце в «Подоланні 100 метрів смуги з перешкодами». Також почесне перше місце зайняв Владислав Троценко у віковій групі 13-14 років, здолавши дистанцію ​​ «Під'їм по штурмових сходах на другий поверх учбової вежі».

«Призове третє місце зайняв Олександр Антко у віковій групі 15-17 років, виконавши вправу «Під'їм по штурмових сходах на другий поверх учбової вежі». Крім того, представляючи Миколаївську область, в змаганнях брали участь Костянтин Борисенко, Віктор Сергиенко, Леонід Шиян, Микита Ковальчук, Дмитро Мажура і Олексій Кутовой, які показали високий рівень підготовки у багатьох видах змагань.Командний дух і майстерність спортсмени продемонстрували на «Бойовому розгортанні» , здолавши дистанцію ​​за 23,92 секунд, зайнявши перше місце і встановивши рекорд України серед юнаків. З добрим результатом 64,48 секунд на дистанції «Пожежна естафета 4 х 100 метрів юнака завоювали для Миколаївської області друге місце» , - відмічено в повідомленні.

За підсумками змагань четверо спортсменів від Миколаївської області увійшли до складу збірної України. Олександр Антко, Костянтин Борисенко, Владислав Троценко і Олександир Горохів представлятимуть Україну на VI чемпіонаті світу, який відбудеться у Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що миколаївські пожежники на пляжі «Стрілка» змагалися за звання кращого рятувального відділення.