Миколаївський спортсмен Ілля Кваша і його напарник завоювали "срібло" на етапі Світової серії по стрибках у воду

18.03.2016 11:15

В четвер, 17 березня у Дубаї (ОАЕ), на другому етапі Світової серії, що стартував, по стрибках у воду, в синхронних стрибках з триметрового трампліну николаевец Ілля Кваша і луганчанин Олександр Горшковозов завоювали срібну медаль.

Про це повідомляють Миколаївські новини.

Вони виграли більше десяти балів у британців Джека Лафера, що фінішували третіми, і Крістофера Мирса. На першому місці китайці Чао Юань і Квин Кай.

Стрибки у воду. Етап Світової серії. Дубай. 17-19 березня. Чоловіки. 3 м. Синхронні стрибки. Фінал.