МБК "Ніколаєв" програв в гостях чемпіонові України

10.10.2016 19:44

МБК «Миколаїв» 9 жовтня в гостях поступився діючому чемпіонові України–южненскому «Хімікові».

Про це повідомили в прес - службі МБК.

«Хімік» - МБК «Миколаїв» - 84: 69(19: 17, 15: 25, 30: 14, 20: 13)

Х: Смит (30 очок + 7 передач + 5 підбору), Аллен (15), Петров (12 очок), Павлов (11), Беликов (7 очок).

МБК: Кушниров (19 + 6 підбору), Онуфриев (15 очок), Аникиенко (8 очок + 4 підбір), Мусиенко (7), Горбатюк (7), Лебединцев (4 + 5 підбору), Іванов (4), Тонченко (3 + 6 передач), Кравець (2).

Першу половину матчу гості не лише йшли на рівних з чемпіоном і учасником єврокубків, але і забезпечили собі перевагу перед великою перервою–34: 42.

«А ось після відпочинку «Хімік» завівся на повні оберти. Швидкий розіграш, точні кидки, чіпка оборона позбавили николаевцев шансів на контргру. Коли ж Аникиенко, Кушниров, Лебединцев і Онуфриев очолили гонитву–55: 52–суперники узяли тайм - аут, а потім додали в кінцівці (64: 56). Щоб ліквідовувати подібне відставання в рахунку, без точних далеких кидків не обійтися. А вони цього дня і в цьому періоді краще виходили у хазяїв майданчика–84: 69» , - розповіли в прес - службі.

Після чотирьох турів у николаевцев дві перемоги і дві поразки.