МФК "Миколаїв" з тріском програв в матчі - відкритті другої частини чемпіонату

21.03.2015 11:00

У матчі - відкритті другої частини чемпіонату України по футболу в першій лізі МФК «Миколаїв» у гостях програв «Тернополю».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

ФК «Тернопіль» - МФК «Миколаїв» - 4: 2

Тонна: Русан, Клекотання, Палило, Атласюк, Дубчак (84, Соколовський), Кондзелка, Гаврилюк (76, Дори), Волошинович (68, Полянчук), Кушецкий (84, Кривый), Богданов, Семенец.

Н: Агаларов, Лещенко, Сафьяник (56, Котов), Мизернюк, Хохлов, Билый, Кошелюк (83, Момот), Севодняев (61, Носов), Рогозинский, Берко (к), Сторублевцев.

Голи:36, Семенец, 53, 64, Кушецкий–81, Хохлов (автогол), 87, Сторублевцев, 90+4 Момот.

Перший тайм пройшов при явній перевазі хазяїв, які, втім, тільки кінцю половини матчу все - таки відкрили–Семенец скористався нерозберихою в обороні МФК, вийшов на ударну позицію і розстріляв ворота.

"Питання про переможця матчу зняв дебютант хазяїв Кушецкий, дубль, що оформив, за дев'ять хвилин. Захист «Миколаєва» його двічі пропускала у власну воротарську площу, і нападаючий не міг не скористатися таким подарунком. А пізніше помилку припустимо николаевец Хохлов, що мабуть, розгубився під натиском суперника і зрізуючий м'яч у власні ворота", - відмічає видання.

Але николаевцы під кінець матчу скористалися розслабленням суперника.Спочатку Сторублевцев реалізував вихід один на один, забивши дебютний м'яч за МФК, а потім Момот на останній хвилині добив м'яч в сітку після помилки воротаря «Тернополя». 2: 4–не кращий старт оновленого МФК у весняній частині чемпіонату.

Нагадаємо, що в першому крузі николаевцы будинки поступилися «Тернополю» з рахунком 1 : 3.