Миколаївська спортсменка Харлан виграла у росіянки етап Гран - при по фехтуванню на шаблях

29.03.2015 16:03

Ольга Харлан
У Сеулі (Південна Корея) завершився етап Гран - при по фехтуванню на шаблях, де в жіночому турнірі перемогу отримала українка Ольга Харлан, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка упевнено пройшла усі етапи змагань, а найбільш наполегливим виявився бій в півфіналі, де вона зустрічалася з принциповим опонентом з Росії Ольгою Великою. У цьому бою Харлан виграла з перевагою в чотири уколи - 15: 11.

До цього, в чвертьфіналі вона розгромила угорку Аниту Мартон - 15: 5, а у вирішальному поєдинку виявилася сильніша за американку Ибтихай Мухаммад - 15: 9.

Ще одна спортсменка з «Великої трійки» лідерів світового фехтування на шаблях, разом з Харлан і Великою, американка Мариэль Загунис розділила з Великою 3 - е місце, програвши в півфіналі Мухаммад.

Українка Галина Пундик зайняла підсумкове 13 - е місце.

У чоловіків найсильніших виявився Ніколас Лимбах (Німеччина), Ніколя Руссе, що переміг у фіналі француза, з рахунком 15 : 8.

Українець Андрій Ягідка зайняв 15 - е підсумкове місце.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що миколаївський шабліст і депутат Ольга Харлан перемогла росіянку і виграла «золото» на етапі Кубку світу.