МБК "Ніколаєв" в останньому матчі сезону на виїзді програв "Черкаським Мавпам"

29.03.2015 17:35

В неділю, 29 березня, МБК «Миколаїв» у останньому матчі регулярного сезону на виїзді програв «Черкаським Мавпам» з рахунком 95-77.

Про це повідомляє прес - служба Суперліги.

Як відзначається в повідомленні «Черкаські Мавпы» спробували захопити ініціативу в дебюті поєдинку, поведя +10 ще в середині першої чверті. Николаевцы відразу ж спробували ліквідовувати відставання, але за підсумками десяти стартових хвилин черкаські баскетболісти забезпечили перевагу 24-15.

У другій чверті гравці миколаївської команди Олексій Онуфриев і Анатолій Шундель вчинили ще один «камбэк» і вирівняли гру.На велику перерву команди відправилися за рахунку 44-37 на користь хазяїв паркету.

До завершального ігрового відрізку розривши в рахунку на користь черкассчан виріс до шістнадцяти очок (75-59) і продовжував збільшуватися.

Кращим в складі «Черкаських Мавп» став Эшли Хэмилтон, на рахунку якого дабл - дабл (21 окулярів + 11 підбору + 7 передач) і бали РЭ. Олександр Кобец відзначився 17 очками, Андрій Кальниченко - 14 очок і 9 підбором, Ігор Кривцов - 14 очками і 6 підбором, Станіслав Завадський - 10 очками.

Анатолій Шундель приніс «Миколаєву» 23 очки. 15 очок на рахунку Владислава Тонченко, 14 очок і 5 підбору - Олексій Онуфриева, 13 очок - Анатолій Плужникова.

Фото - сторінки баскетбольного клубу Миколаєва в соцсетях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, як МБК «Миколаїв» розгромний програв в Південному, встановивши антирекорд Суперліги.