"Шахтар" в Одесі в сьомий раз виграв Суперкубок України, перегравши "Динамо"

14.07.2015 23:33

ФК "Шахтар" виграв Суперкубок України, перемігши київське "Динамо" з рахунком 2 : 0 завдяки видаленню Олександра Шовковського.

На 90 - й хвилині в одній з останніх атак "Шахтаря" Алекс Тейшейра втік від захисника "Динамо" Антунеша і був збитий Шовковським в штрафному майданчику. "Динамо" до цього часу використало усі свої заміни, тому на місце Шовковського став Олександр Драгович.

Дарио Срна з "точки" переграв польового гравця без яких - або проблем, розвівши його і м'яч по різних кутах.

Через декілька хвилин після цей ще один гол забив Бернард, що замкнув передачу Віктора Коваленко.

Суперкубок - 2015 став вже сьомим для "Шахтара".

Нагадаємо, що представники матчу "Динамо Київ і "Шахтар" Донецьк за Суперкубок України в Одесі на власний розсуд вибирають журналістів, які освітлюватимуть матч.