"Миколаїв" переміг "Авангард" в драматичному матчі, двічі забивши в доданий час

26.07.2015 21:08

У стартовому матчі чемпіонату України по футболу в першій лізі МФК «Миколаїв» на своєму полі приймав Краматорськ «Авангард» , що повернувся в професійний футбол.

Про це повідомляє "Миколаївський футбол".

МФК «Миколаїв» - «Авангард» - 2: 1

МФК: 51Чумак–21 Цапий, 77 Чучман, 24 Любчак, 32 Булычев–18 Момот, 13 Батюшин (46, Ушаков, 75, Ушаков), 17 Кошелюк (63, Берко), 70 Сікорський, 23 Ковальов–10 Саркисян.

Авангард:25 Семено, 23 Кравець, 22 Чаус, 7 Аксьонов, 33 Тищенко (52, Мірошник), 9 Покотилюк, 24 Нгаха Коллинс, 10 Собко, 29 Костюк (57, Фатий), 8 Довбыш (70, Алексанов), 11 Филиппов.

Голи: 90+1, Ковальов, 90+6, Берко–82, Філіпов.

Попередження: Цапий–Покотилюк.

Николаевцы постаралися розпочати матч з штурму воріт гостей і за десять хвилин створили два голеві моменти. Спочатку Ковальов метрів з 10 із забійної позиції пробив над перекладиною, а потім Кошелюк, замикаючи подання Сікорського, ударив під перекладину. На жаль, воротар краматорцев в цьому випадку спрацював бездоганно. Перша половина матчу пройшла при перевазі хазяїв поля, які, втім, не змогли забити гол.

В середині тайму розвиток подій на полі стих, а в другому таймі гра і зовсім вирівнялася.Під кінець тайму николаевцы підсіли, чим цілком скористалися гості. Алексанов, що спочатку вийшов на заміну, став розривати захист «корабелів» , а потім оборона МФК відпустила Філіпова, який викотився один на один і запустив м'яч повз Чумака–0: 1. Через пару хвилин другий гол навздогін трохи не послав Собко, що могутньо вистрілив щільно з штангою.

Вже в доданий час николаевцы зуміли порівняти рахунок: під час затяжної атаки м'яч заметушився по штрафний «Авангарду» і Ковальов зумів влучно прикластися по сфері, переправивши її точно у верхній кут воріт–1: 1. А на останній компенсованій хвилині Берко вдалося зробити, здавалося б, неможливе. Він видряпав м'яч у боротьбі біля воротарської і ударив повз воротаря «Авангарду». 2: 1– «Миколаїв» вирвав перемогу «на зубах».

Нагадаємо, раніше МФК «Миколаїв» переміг в серії пенальті «Буковину» у кубковому матчі.