"Миколаїв" розгромив "Ниву" і добув першу велику перемогу в сезоні

30.08.2015 19:08

МФК «Миколаїв» на своєму полі 30 серпня приймав тернопільську «Ниву» і зумів добути першу велику перемогу в сезоні.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Нива» - 3: 0

МФК: Чумак–Булычев, Чучман, Любчак, Цапий (86, Бичків)–Момот, Батюшин, Кошелюк (46, Лещенко), Сікорський (88, Коваленко), Ковальов–Берко.

Н: Плетеницкий, Бочкур, Дурай, Петривский, Яневич, Портянко, Гудак (63, Кухарук), Озаркив, Волошинович, Захаревич (67, Кухарский), Фаюк (81, Жицкий).

Гол: 51, Сікорський (з пенальті), 53, Чучман, 84, Лещенко.

Попередження: Портянко, Бочкур, Гудак.

Видалення: 51, Портянко (друга жовта картка).

Перший тайм пройшов в основному в повільному темпі. Николаевцы, що грали вже третій матч за вісім днів, не особливо поспішали в атаках і створили два потенційно голевих моменту тільки перед перервою. «Нива» відрізнилася хіба що декількома відвертого грубими порушеннями правил і штрафним ударом Дурая.

Відразу після перерви «корабели» могли відкривати рахунок, ось тільки несильний удар Момота з району одинадцятиметрової відмітки припав в перекладину. Николаевцы продовжили настання і заробили пенальті. Портянко у своїй штрафній впустив на газон Чучмана, за що побачив перед собою другу жовту, а услід червону картку. Пенальті взявся бити Сікорський і зі своїм завданням він впорався, розвівши м'яч і голкіпера по кутах.А через дві хвилини Чучман помстився тернопольцам за грубу гру–ті на нім, як мінімум, тричі грубо фолили. Станіслав відгукнувся на подання Ковальова з кутового і переправив м'яч в далекий кут–2: 0.

Що залишилася в меншості «Нива» оновила на полі групу атаки, але попереду гостям так і не вдалося створити що - те істотне. А ось николаевцы продовжили давити на суперника і створювати моменти–Ковальов, приміром, технічний пробивав і потрапив в штангу. Довести лічбу до великого МФК вдалося вже під завісу гри. Батюшин перевернув Жицкого на газон, протягнув м'яч метрів 70 і виклав сферу під удар Лещенко, який влучно пробив в кут–3: 0.

Нагадаємо, що в попередньому матчі МФК "Миколаїв" на останній хвилині упустив перемогу в гостьовому матчі з "Геліосом".