Збірна України, мінімально програвши будинки Іспанії, спробує пробитися на Євро - 2016 через плей - офф

13.10.2015 11:06

Збірна України не зуміла обіграти діючих чемпіонів Європи іспанців, який вишли в Києві резервним складом, але зуміли перемогти 1: 0, відправивши команду Фоменко до плей - офф.

Збірна України відмінно почала поєдинок і мала декілька відмінних моментів, щоб відкрити рахунок. Найжаркіше біля воріт де Хеа було на 15 - й хвилині, коли воротар Манчестер Юнайтед зробив один за іншим два фантастичних сейва після ударів Артема Кравца і Руслана Ротаня.

Не забивши у ворота гостей, українці пропустили. На 21 - й хвилині пройшла швидка атака іспанців, в кінцівці якої Маріо Гаспар головою замкнув подання Аспиликуэты.

Незабаром Сеск Фабрегас повинен був збільшувати перевагу своєї команди, але не зумів переграти Пятова з 11 - метрового удару.

Надалі іспанці продовжували володіти територіальною і ігровою перевагою, але і наша команда, іноді в результаті хаотичних контратак, створила декілька голевих моментів, які, втім, реалізувати не змогла.

Другий тайм порадував любителів відкритої гри–команди почали обмінюватися небезпечними моментами, на радість нейтрального глядача, а ось українським уболівальникам не вистачило забитого м'яча.

Гостро пробивав Ярмоленко після того, як обіграв Аспиликуэту і пробив у ближній кут–м'яч зачепив штангу, але пішов за межі поля. У атаці у відповідь Пятов витягнув м'яч з дев'ятки після удару Иско.

Через декілька хвилин знову Пятов демонструє свою майстерність, відбивши удар Алькасера впритул після того, як Тьяго і Иско удвох обіграли усю оборону збірної України. Відповідь України–і вже де Хеа витягує м'яч з“дев'ятки“після удару Гармаша головою.

У такому темпі гра тривала до фінального свистка. Відмінний матч видали Ярмоленко і Коноплянкою, та загалом уся команда зіграла добре. 22 удари завдали футболісти збірної України по воротях гостей, з них 11 в створ воріт, але пробити цього вечора прекрасно що зіграв де Хеа нам не вдалося.

Завершальною точкою став сейв іспанського воротаря після знижки Селезньова на Риболовлю і удару того з вигідної позиції по центру штрафної, але і тут голкіпер, витягується в струнку, намертво забрав м'яч. Цей момент стався на 89 - й хвилині і тоді остання надія на порятунок в цьому матчі потухла.

Україна–Іспанія 0: 1

Гол: Гаспар, 21

Україна: Пятов—Федецкий, Кучер, Ракицкий, Шевчук—Степаненко, Гармаш (Риболовля, 58)—Ярмоленко, Ротань (Зинченко, 87), Коноплянка—Кравец (Селезньов, 87)

Іспанія: Де Хеа—Гаспар, Этчейта, Начо, Аспиликуэта—Сан Хосе—Алькантара, Фабрегас (Мату, 64)—Иско, Алькасер (Бускетс, 85), Нолито (Альба, 75)

Попередження: Кучер, Степаненко, Федецкий—Алькантара, Сан Хосе, Де Хеа

Нагадаємо, раніше збірна України в Льтвове упевнено переграла Білорусь у кваліфікації Євро - 2016.