Миколаївські паралимпийцы завоювали 12 медалей на міжнародних турнірах по боротьбі і плаванню

07.05.2016 01:09

Миколаївські спортсмени - паралимпийцы завоювали 12 медалей на чемпіонаті світу по греко - римській і вільній боротьбі серед юніорів і чемпіонаті Європи по плаванню.

Про це повідомили в прес - службі Миколаївської облдержадміністрації.

Так, на світовій першості в Тегерані відрізнилися вихованці Миколаївською спеціалізованим дитячим - юнацької спортивної школи паралимпийского розвитку. Володимир Спинул завоював «срібло» у вільній боротьбі і бронзову медаль в греко - римській боротьбі. Інший николаевец, Микита Латюк отримав «бронзу» у вільній боротьбі.

А на чемпіонаті Європи по плаванню, який проходить в Португалії миколаївські паралимпийцы в складі національна збірній України вже завоювали 9 медалей різної гідності :

Дві золоті медалі отримав Геннадій Бойко (на дистанціях 200 метрів вільним стилем і 100 метрів на спині);

Три срібні медалі отримали: Сергій Паламарчук (200 м вільним стилем і 100 м на спині) і Богдан Гриненко (100 м брасом);

П'ять бронзових медалей отримали: Богдан Гриненко (100 м вільним стилем; 400 м вільним стилем; у естафеті 4х100 вільним стилем), Євгеній Панибратец (200 м вільним стилем), Андрій Козленко (50 м батерфляя).

Нагадаємо, раніше сообщалсось, що юні миколаївські спортсмени завоювали 35 медалей на чемпіонаті України по кикбоксингу.