"Миколаїв" зіграв внічию в гостьовому матчі проти одного з лідерів чемпіонату

06.05.2016 21:05

МФК «Миколаїв» у гостьовому матчі 6 травня зіграв нульову нічию на полі київською «Оболоні».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

«Оболонь - Бровар» - МФК «Миколаїв» - 0: 0

ОБК: Федоривский, Пінчук, Иващенко (61, Корнев), Проневич (к), Проданий, К. Коваленко, Даценко, И. Коваленко (59, Бидловский), Фаворів, Шевченка, Сахнюк (59, Корольчук).

МФК: Чумак–Сартина, Булычев (к), Чучман, Цапий–Момот, Бессалов–Муховиков, Ковальов, Рогозинский (84, Саркисян)–Берко (87, Сторублевцев).

Попередження: Даценко, Коваленко, Проданий, Пінчук–Бессалов, Момот, Муховиков.

Видалення:61, Даценко (друге попередження).

У першому таймі николаевцы, які йдуть на 11 - м місці в турнірній таблиці, гідно відіграли проти киян, що знаходяться в групі лідерів. МФК упевнено грав першим номером і створював голеві моменти, використовуючи стандартні положення. Берко тричі бив по воротях з ближньої і середньої дистанції, в одному з випадків не реалізувавши стовідсотковий шанс відрізнитися, але його удар пройшов повз рамку. Також міг забити головою Рогозинский, ось тільки після його удару м'яч пролетів над верхнім кутом. У киян голеві моменти були у Фаворова (його далекий постріл відбив Чумак) і Иващенко, який небезпечно бив головою, але не потрапив в створ воріт.

Другий тайм пройшов практично без небезпечних моментів. Кияни покарали самі себе за грубість:як тільки їх тренер провів заміни, спрямовані на посилення атаки, центральний захисник «Оболоні» Даценко грубо в'їхав в ноги Ковальову і справедливо побачив перед собою «червоне світло». У нападі «пивоварам» не допоміг і гренадер Корольчук (зростання 2,05), який і на дриблинге проходив суперників, і бив здалека–все марно.

Атаки николаевцев стихли, і можливо, Забранский не вчасно провів заміни: Сторублевцев і Саркисян вийшли на полі надто пізно і не змогли нічого створити біля воріт «Оболоні». Хоча навіть удесятьох кияни намагалися активно бігти вперед, і обережність головного тренера МФК частково виправдана. 0: 0–николаевцы не забивають у восьмому матчі підряд, але добули важливий заліковий пункт у боротьбі з командою, що претендує на вихід в Прем'єр, - лігу.

Нагадаємо, що в попередньому матчі МФК «Миколаїв» на своєму полі крупно програв «Гірникові» .