Українці завоювали три "золота" на етапі Кубку світу по веслуванню - одно выборол николаевец

22.05.2016 18:03

Українські веслярі завоювали три «золото» на етапі Кубку світу в німецькому Дуйсбурге.

Про це повідомляє НОК в Facebook.

Спочатку перемогли спортсменки Марія Повх, Светалана Ахадова, Анастасія Тодорова і Інна Грищун. Вони були кращими серед жіночих байдарок - четвірок на дистанції 500 метрів.

Перше місце також завоював також миколаївський спортсмен Олег Кухарик. Він показав кращий результат у байдарці - одинаку на дистанції 500 метрів.

Ще одно «золото» подарували Україні спортсмени Дмитро Янчук і Тарас Мищук. Українці отримали перемогу в змаганнях каное - двійок на дистанції 1000 метрів.

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи український синхронізм завоювали «золото» , а николаевец Кваша– «бронзу».