"Врадиевка" пройшла в чвертьфінал аматорського чемпіонату України, а "Суднобудівник" вилетів

31.05.2016 06:25

ФК «Врадиевка» вийшла в чвертьфінал чемпіонату України по футболу серед аматорів.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

Так «Врадиевка» на першому етапі турніру потрапила в групу №5 разом з командами «Таврія - Скіф» , «Ингулец - 2» і «Авангард».

«Авангард» - «Врадиевка» - 0: 2, 0: 2

«Таврія - Скіф» - «Врадиевка» - 1: 0, 1: 2

«Врадиевка» - «Ингулец - 2» - 4: 2, 1: 1.

Бомбардири:

Крамаренко–3, Шпартко і Рябцев–по 2.

Ключовим було протистояння з «Таврією» із Запорізької області.Підопічні Віктора Журова обмінялися з цим суперником домашніми перемогами, але в останньому турі відпустили його на перше місце, зігравши внічию проти другої команди «Ингульца». Самим видовищним видався домашній матч «Врадиевки» проти «Ингульца - 2» , коли миколаївський колектив програвав після перших 23 - х хвилин 0 : 2, але завершив поєдинок камбеком 4 : 2.

У результаті «Врадиевка» зайняла друге місце в групі, але це дозволило їй пройти в чвертьфінал–далі виходили переможці усіх шести груп і дві кращі другі команди. «Врадиевку» серед других команд ніхто не обігнав, хіба що одеська «Перлина» також набрала 13 очок.

Друга команда, що представляла Миколаївську область– «Суднобудівник» з Миколаєва–зайняла у своїй групі останнє місце, набравши в шести іграх всього два очки.Николаевцы перші чотири матчі не могли відрізнитися голом і програли усі три матчі в першому крузі. У другому крузі вони зіграли удома внічию з переможцем групи «Еднистю» , відігралися в матчі з «Чайкою» з рахунку 0 : 2, але цього не вистачило, щоб піти з останнього місця.

«Еднисть» - «Суднобудівник» - 3: 0, 0: 0

«Перлина» - «Суднобудівник» - 2: 0, 2: 1

«Суднобудівник» - «Чайка» - 0: 1, 2: 2

Бомбардир: Славинский–2.

Також в чвертьфінал вишли ФКУ «Малинск» (Рівненська область) «ОДЕК» (Оржев, Рівненська область) «Агробізнес» (Хмельницька область) «Еднисть» (Плиски, Чернігівська область) «Перлина» (Одеса) «Балкани» (Зоря, Одеська область). При цьому в наступний етап не вийшли відразу п'ять колективів з відомими іменами: «Нива» Вінниця «Поділля» Хмельницький «Нива» Тернопіль «Металург» Запоріжжя і «Кривбас» Кривий ріг.