"Миколаїв" розпочав новий сезон з невдачі, зазнавши поразки від "Десни"

24.07.2016 20:00

МФК «Миколаїв» 24 липня в першому матчі нового чемпіонату програв чернігівській «Десні».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Десна» (Чернігів)–0: 2

МФК: Чумак–Кошелюк, Павлов, Булычев, Сартина–Момот (65, Бессалов), Муховиков, Батюшин (62, Рогозинский), Ковальов, Берко–Морозов (46, Саркисян).

Десна: Махновський, Мірошник, Максименко, Чорноморець, Сухомлинов, Коберидзе (78, Щедраков), Бовтрук (90+2, Банасевич), Мостовій, Картушов (90+3, Солдат), Волков, Філіпов.

Голи: 2, Філіпов, 41, Картушов.

Попередження: Муховиков–Коберидзе.

Гостям вдалося утілити в гол вже першу свою атаку. Сартина прогавив Філіпова і нападаючий черниговцев прорвався в штрафну, спокійно обробив м'яч і відправив його до далекої «дев'ятку». Нагадаємо, що рік тому все той же Філіпов забив перший в сезоні гол у ворота МФК, правда, тоді форвард грав за «Авангард».

Николаевцы після пропущеного гола оволоділи ініціативою, атакували майже увесь тайм, але тісна оборона гостей не давала їм розгорнутися. «Корабелам» довелося зробити ставку на далекі удари, і один з таких потужних пострілів від Берко просвистав над перекладиною. Відмінний момент порівняти рахунок був у Муховикова, але його удар головою після подання Берко відбив воротар черниговцев Махновський. А гості під кінець тайму створили на рівному місці другий гол. Захисники МФК самоусунулися від опіки Картушова, і той метрів з 27 поклав м'яч в далекий верхній кут.Не виручив і Чумак, який, напевно, забув про уміння хавбека черниговцев забивати з далекої дистанції.

У другому таймі від «корабелів» чекали спроб відігратися, але вони не створили жодного по - сьогоденню голевого моменту. Черниговцы продовжили користуватися помилками миколаївської оборони і шість разів могли знову забити у ворота МФК. Але блискуча гра Чумака в рамці не дозволила гостям довести лічбу до розгромного. 0: 2–перша гра в новому чемпіонаті закінчилася для николаевцев поразкою.