Україна завоювала першу медаль на Олімпіаді в Рио - відрізнився стрілець Сергій Кулиш

08.08.2016 18:38

Українець Сергій Кулиш заробив для збірної України першу медаль на Олімпійські Ігри в Рио - так - Жанейро. Спортсмен завоював срібло в стрільбі з пневматичної рушниці на дистанції 10 метрів.

Про це повідомляє офіційний сайт Олімпіади.

Як уточнює сайт «Xsport» , Сергій деякий час лідирував, потім був вимушений боротися за бронзу з представником Індії Абхинавом Бинду. Була призначена перестрілка, в якій Сергій заробив 10,5 очка, а суперник–10.

У боротьбі за місця в топ - трійці Сергій Кулиш перестріляв росіянина в срібній дуелі.До результату італійця Никколы Камприани Сергій не дотяг–але це був Олімпійський рекорд фінальних змагань в стрільбі з пневматичної рушниці.

Це перша медаль України на Іграх - 2016 і сьома в історії незалежної України в кульовій стрільбі. Ще один представник України в цьому фіналі Олег Царьков зайняв останнє восьме місце.