МФК "Миколаїв" переміг в серії пенальті і пройшов в наступний раунд Кубку України

10.08.2016 21:35

У матчі другого попереднього етапу Кубку України 10 серпня МФК «Миколаїв» на виїзді в серії пенальті переміг «Ингулец» з селища Петрово в Кіровоградській області.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол» з посиланням на прес - службу «Ингульца».

«Ингулец» - «Миколаїв» - 1: 1 (по пенальті 1: 3)

Голи: 86, Колєсніков–44, Берко.

І: Завгородний, Ходуля, Кобец, Климаков (81, Мишенин), Голуб,, Мучак, Коверник (72, Жуков), Красов Помазав (52, Коляда), Мишуренко, Колєсніков.

МФК:Чумак–Гвоздевич, Булычев, Назаренко, Сокіл (69, Сартина)–Момот, Бессалов (75, Батюшин), Саркисян (78, Рогозинский), Муховиков, Ковальов–Берко.

Попередження: Момот.

Повідомляється, що хазяї поля вийшли на матч резервними складів (випустили футболістів «Ингульца - 2» , що грає в другій лізі), а ось МФК був націлений серйозно і грав основою. Резервісти «Ингульца» не розгубилися, і воротареві николаевцев Чумакові тричі доводилося вступати в гру. «Корабели» також проявили себе в атаці, в одному моменті потрапили в штангу, а перед перервою Берко головою замкнув передачу партнера. Цей гол став першим для МФК в новому сезоні.

У другому таймі Чумак ще раз виручив николаевцев, але під кінець матчу його переграв Колєсніков, який порівняв рахунок. Овертайм результатів не дав, і командам довелося бити пенальті.З чотирьох ударів хазяї поля реалізували лише один, а ось николаевцы помилилися тільки один раз, коли Гвоздевич потрапив в перекладину. Таким чином МФК завоював путівку в 1/16 фіналу Кубку України.

Пенальті: Мучак–вище за ворота, Берко–0: 1, Красов–воротар, Гвоздевич–перекладина, Мишуренко–перекладина, Батюшин–0: 2, Жуков–1: 2, Момот–1: 3.

Нагадаємо, що в минулому сезоні «Миколаїв» на старті в Кубку України також лише в серії пенальті пройшов второлиговую «Буковину». Свій наступний матч МФК знову проведе в гостях проти «Ингульца» - 14 серпня вони зустрінуться у рамках чемпіонату першої ліги.