"Миколаїв" на характері добув першу перемогу в новому чемпіонаті

20.08.2016 19:42

МФК «Миколаїв» 20 серпня у важкому матчі зумів дожинати столичний «Арсенал» завдяки голу в компенсований час.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

«Миколаїв» - «Арсенал - Київ» - 2: 1

МФК: Чумак–Сокіл, Назаренко (46, Павлов), Булычев, Сартина (77, Пінчук)–Кошелюк, Батюшин, Муховиков, Ковальов, Рогозинский–Берко (70, Саркисян).

АК: Ситало, Голиків, Котелюх, Билый, Майданевич, Турчанов, Матвєєв (70, Домбровский), Кизилатеш, Черненко, Быковский (43, Семчук), Литовчак.

Голи: 59, Берко, 90+3, Рогозинский–72, Майданевич.

ЖК: Батюшин, Сартина–Турчанов, Кизилатеш.

Николаевцы більше володіли м'ячем і за перший тайм створили два хороші моменти, щоб забити. У першому випадку після перепасовки в штрафній гостей Батюшин бив під перекладину і киян врятував лише їх воротар Ситало. Другий шанс виник під час кутового, коли після серії рикошетів м'яч полетів в кут, але його з «стрічечки» комір виніс екс - николаевец Билый. Гості пару разів непогано збігали в атаку і могли забити «у роздягальню» - на щастя, удар з небезпечної позиції зачепився за купину і м'яч відлетів за межі поля.

Після перерви николаевцы змогли закрити суперника на його половині, а потім і забити гол. Спочатку після заблокованого удару Батюшина м'яч відлетів до Берко, той метрів з 14 бив по воротях, але киян знову врятував Ситало. Але через пару хвилин Рогозинский ювелірним пасом вивів Берко на ворота і той розстріляв мету–1: 0. «Корабели» у ще двох випадках могли збільшити рахунок, виходячи на ударні позиції в штрафній, проте не реалізували свої можливості і пропустили на рівному місці. Майданевича знайшли пасом у воротарській площі МФК, і киянин проштовхнув м'яч в сітку–1: 1.

Гості замахнулися на перемогу, але Эсеола потрапив в штангу. Николаевцы тим часом влаштували фінальний штурм воріт суперника, і це дало результат. Після навісу Батюшина з штрафного николаевцы виграли верхову боротьбу, і Рогозинский з метра добив м'яч у ворота. 2: 1– «Миколаїв» добуває першу перемогу в новому чемпіонаті. Правда, цей матч приніс «корабелам» і втрати–основні захисники Назаренко і Сартина в жорстких зіткненнях отримали травми і вимушені були покинути поле.