Миколаївський спортсмен у складі нацзбірної зайняв друге місце на чемпіонаті Європи з Джиу-Джитсу

08.04.2024 11:04

Миколаївський спортсмен у складі національної збірної з боротьби виборов друге місце у своїй категорії на чемпіонаті Європи з Джиу-Джитсу.

Про це повідомили представники команди на редакційну пошту ПН.

З 4 по 7 квітня в місті Пітешті, Румунії, пройшов чемпіонат Європи з Джиу-Джитсу (Не-ваза) серед молоді, юніорів та кадетів.

У складі національної збірної з боротьби взяли участь двоє миколаївців — Сандул Роман та Талагаєв Дмитро.

Участь у змаганні брали 1109 спортсменів з 29 країн.

"Дмитро Талагаєв завершивши усі сутички достроково больовими та задушливими прийомами, у фіналі зустрівся з борцем з України та посів друге місце у категорії "До 18 років – 85 кг".

Сандул Роман у категорії "До 16 років – 52 кг" провів 4 сутички та у боротьбі за бронзу поступився борцю з Угорщини", – повідомили у листі.

Хлопці тренуються та готуються до міжнародних змагань у миколаївському клубі ZrTeam Mykolaiv під керівництвом Сандула Євгена та Ніколаєва Олега.

Представники команди додали, що клуб є офіційним представником з боротьби Джиу-Джитсу Миколаєва та Миколаївської області.

Нагадаємо, миколаївські спортсмени на Кубку Європи з Неваза, Файтингу та Дуо вибороли чотири нагороди.