Миколаївські борці привезли три нагороди з чемпіонату України U-17

09.04.2024 01:16

Миколаївські спортсмени стали призерами та переможцями чемпіонату України з греко-римської боротьби U-17.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА.

Змагання серед спортсменів до 17 років проходили 4-7 квітня у Тернополі. Вони були відбірковим турніром до чемпіонату Європи U-17, який проходитиме влітку в сербському місті Новий Сад. Команду Миколаївської області представляли дев'ять спортсменів: Данило Максимишин, Максут Султанов, Денис Середин, Денис Моргун, Євген Богдан, Сергій Ярченко, Єгор Переута, Ігор Топчий та Владислав Тодорашко.

Миколаївські борці завоювали три нагороди. У ваговій категорії 51 кілограм Максут Султанов виборов золоту нагороду та місце в складі збірної на чемпіонат Європи. У ваговій категорії 48 кг срібну нагороду виборов Данило Максимишин. Бронзову нагороду у ваговій категорії 71 кг здобув Євген Богдан.

Нагадаємо, раніше миколаївські спортсмени зайняли весь п’єдестал пошани на Кубку України зі стрибків у воду.