МФК "Миколаїв" забиває тричі і добуває першу перемогу в сезоні

27.08.2014 20:32

У матчі п'ятого туру чемпіонату України по футболу в першій лізі МФК «Миколаїв» у рідних стінах грав проти чернігівської «Десни».

Про це повідомляє "Миколаївський футбол".

МФК «Миколаїв» - «Десна» (Чернігів)–3: 2

МФК:Антоненко–Остапенко, Адаменко, Музыка(46, Загинайлов), Билый, Стеценко–Момот, Луценко(до, 46, Куприй), Поднебенный, Прокипчук(84, Бондаренко)–Сомів(66, Рогозинский).

Д: Федоренко, Мірошник(к), Сухомлинов(76, Комірок), Жук, Леонидов, Щедраков, Кондратюк, Козак(81, Агапов), Картушов, Бовтрук(81, Каркошкин), Фурта(76, Деребчинский).

Голи:48, Картушов, 89, Агапов–29, Поднебенный(пенальті), 56, Адаменко, 71, Загинайлов.

Попередження: Момот, Куприй, Антоненко–Мірошник, Щедраков.

Видалення: 67, Щедраков(фол останньої надії).

Гості розпочали матч з місця в кар'єр і створили декілька голевих моментів біля воріт «Миколаєва» - МФК виручили воротар і нерозторопність нападаючих суперника. «Корабели» відповіли на це власними небезпечними моментами і в середині першого тайму відкрили рахунок. На 28 - й хвилині капітан николаевцев Луценко прорвався по флангу в штрафну гостей, де його збив капітан суперника Мірошник. Суддя без коливань показав на одинадцятиметрову відмітку і Поднебенный упевнено пробив з «точки». 1: 0.

На перших хвилинах другого тайму черниговцы відігралися на рівному місці.Гості вирішили кутовий не подавати, а розіграти і Картушов парашутом закинув м'яч за комір голкіперові николаевцев. Але незабаром хазяї знову вийшли вперед: Адаменко відгукнувся на подання майже з центру поля і заштовхав м'яч у ворота - 2: 1.

Ще через деякий час гості залишилися в меншості–Щедраков отримав червону картку за фол на Загинайлове–а МФК подвоїв перевагу в рахунку. Пас з лівого флангу від Рогозинского припав якраз на голову Загинайлову, який виграв верхову боротьбу і ударом від землі вгнав м'яч в сітку. Черниговцы навіть в меншості не припинили спроб відігратися і це їм частково вдалося : Агапов скоротив відставання в лічбі до мінімуму. На щастя, на більше черниговцев не вистачило. 3: 2– «Миколаїв» добився першої перемоги цього сезону, обігравши традиційно неприємного для себе суперника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МФК «Миколаїв» з - за незарахованого гола програв «Ильичевцу» у Кубку України.