Одеський "Чорноморець" втрачає очки в Дніпропетровську

20.10.2014 12:37

У рамках 9 - го туру української Прем'єр - ліги одеський «Чорноморець» на виїзді програв лідерові чемпіонату України–дніпропетровському «Дніпру» з рахунком 2 : 1.

Про це повідомляє "Pobeda.od.ua".

Так, одесити першими і відкрили рахунок: на 20 - й хвилині Руслан Фомін отримав пас з правого флангу від Олексія Гая, передав на Івана Бобко, який упевнено відправив м'яч до нижнього кута.

Варто відмітити, що перший гол від гостей трохи активізував підопічних Мирона Маркевича, і до кінця тайму рахунок порівняли хазяї поля. Ліворуч пройшов Євгеній Коноплянка, Руслан Ротань прийняв м'яч, п'ятою направивши його на Ніколу Калинича : в результаті "Дніпро" сровнял рахунок–1: 1.

У другому таймі одесити більше пробули в обороні, а на 66 - й хвилині лідери української Прем'єр - ліги зуміли вийти вперед: Євгеній Коноплянка подав з кута: Калинич зреагував і головою відправив м'яч у ворота Євгенія Паста–2: 1.

Попри те, що у «Чорноморця» були моменти, щоб відігратися, результат на табло до кінця матчу так і не змінився.

Нагадаємо, що наступний, у відповідь матч Кубку України відбудеться 29 жовтня на стадіоні «Чорноморець» між ФКОМ «Чорноморець» і дніпродзержинською «Сталлю».