На Миколаєві близько 200 спортсменів билися в традиційних змаганнях по киокушин карате

21.12.2016 10:28

З 17 по 18 грудня в трьох містах Миколаєва були проведені традиційні чемпіонати по киокушин карате, в яких взяло участь 200 юних спортсменів.

Про це повідомили у Федерації киокушин карате Миколаївської області.

Проведені чемпіонати в Миколаєві, Первомайске і Новій Одесі були завершальними цього року. У лютому 2017 року усі команди Федерації киокушин карате Миколаївської області з'їдуться в Миколаєві, щоб битися за Кубок області.

«На татамі, один за іншим, почали виходити молоді бійці, наполегливо і наполегливо намагалися вибити з рівноваги свого супротивника і завоювати бажану перемогу.Учасники змагань показали цікаві і безкомпромісні бої, застосовуючи різні прийоми, вони не лише вдало перемагали своїх конкурентів, але і зачаровували власною майстерністю наставників, батьків і друзів, які прийшли підтримати їх. Результати були непередбачуваними навіть для тренерів юних спортсменів. Багато з учасників проявив себе з самого кращого боку, зібравши усю свою силу, волю, розкривши в повному об'ємі свій потенціал, здивувавши при цьому навіть своїх наставників» ,–говориться в повідомленні.

У Федерації відмічають, що ніхто з учасників не залишився без уваги. Переможці були нагороджені призами, кубками, медалями, грамотами.

Чемпіони і призери чемпіонату в Миколаєві
Чемпіони і призери чемпіонату в Первомайске
Чемпіони і призери в Новій Одесі

Нагадаємо николаевцы допомогли збірній України зайняти перше місце на Кубку Європи після киокушин карата.