Николаевцы завоювали 29 медалей на кубку "Водолія"

30.10.2012 15:30

Николаевцы стали переможцями кубку «Водолія» , завоювавши 29 медалей. Про це повідомили в спортивному комплексі плавальних басейнів «Водолій».

Так, 25-30 жовтня спортсмени з п'яти країн Європи змагалися в стрибках у воду за кубок «Водолія».

Кубок «Водолія» проводиться в Миколаєві 14 років підряд. Його перші учасники–фіналісти Олімпійських ігорІлля Кваша,Елена Федорова, Чемпіон Всесвітньої Універсіади, майстер спорту міжнародного класуКостянтин Миляеві інші - сьогодні у складі жюрі.

За словами Головного судді змагань, Заслуженого тренера УкраїниТетяни Марьянко, учасників, в першу чергу притягає можливість відстежити в юнацькому середовищі перспективних стрибунів, помірятися силами.

Після п'яти днів змагань миколаївська команда завоювала 29 медалей, серед яких 9 золотих, 11 срібних і 9 бронзових.

Серед миколаївський спортсменів найбільш відзначилисяМикита Кривошипин, що завоював дві золоті і одну срібну медалі, іВікторія Яновская, у багажі якої одна золота медаль і дві срібні. Ще по одній золотій і срібній медалі завоювалаДіана Шелестюк.