Німеччина виграла Чемпіонат світу по футболу 2014

14.07.2014 00:38

Збірна Німеччини виграла чемпіонат світу по футболу. У вирішальному матчі на стадіоні "Маракана" в Рио - де - Жанейро німці переграли аргентинців з рахунком 1 : 0. Перемогу збірної Німеччини вдалося вирвати в додатковий час.

У першому таймі перевага у володінні м'ячем була у збірної Німеччини, проте найбільш небезпечні моменти виникали саме біля їх воріт. На 21 - й хвилині Ігуаїн отримав м'яч від суперника після помилки Крооса, але відправив м'яч повз ворота. Через 9 хвилин той же Ігуаїн відправив м'яч до сітки воріт суперника, проте зробив це з офсайда–м'яч не зарахували. Ще декілька небезпечних атак провели і ті і інші під завісу першого тайму, проте жодна з них не завершилася голом.

У другому таймі шанс відкрити рахунок був у Мессі. На 75 - й хвилині він пробив від лінії штрафної, але схибив.Схожий момент був і біля воріт збірної Аргентини. Пробивав Кроос, і теж удар не вийшов. У результаті відкрити рахунок в основний час команди так і не змогли.

Овертайм почався досить активно. Вже на перших хвилинах додаткового часу Шюррле сильно пробив з меж штрафною, але прямо в аргентинського воротаря Ромеро. У торою половині овертайму небезпечний момент був біля воріт німців. Паласио залишився віч-на-віч з німецьким голкіпером Нойером, перекинув через нього м'яч, але не потрапив у ворота. Інтрига фактично дозволилася за 7 хвилин до закінчення додаткового часу. З правого флангу Шюррле навісив, Гетце грудьми зупинив м'яч і відправив м'яч до сітки воріт аргентинців. Часу відігратися збірній Аргентини не вистачило.

Збірна Німеччини виграла чемпіонат світу в четвертий раз.

Бронзові медалі чемпіонату дісталися збірній Нідерландів. Напередодні голландці в матчі за 3 - е місце розгромили хазяїв мундіалю бразильців. Збірна Росії, що також брала участь у фінальній стадії турніру, не змогла вийти зі своєї групи.