Ілля Кваша узяв бронзу і срібло на етапі Світової серії в Канаді

17.04.2016 17:39

Миколаївський стрибун у воду Ілля Кваша завоював дві медалі на третьому етапі Світової серії в канадському Віндзорі.

Про це повідомляє інтернет - видання «Niklife».

«За два дні змагань у українців дві нагороди. До обох медалей руку доклав призер Олімпійських ігор Ілля Кваша. На триметровому трампліні спортсмен узяв бронзу в індивідуальних стрибках і срібло в парі з Горшковозовым» , - відзначається в повідомленні.

Знаменитий український стрибун у воду став бронзовим призером на триметровому трампліні з сумою 505,35.

Проте цей результат не дозволив українцеві поборотися з китайцями за перші два місця.У переможця Юань Чао результат 540,15, другий призер Чао Хе закінчив з результатом–534,95.

Ще одна нагорода у Іллі на тому ж трампліні, але в синхронних стрибках.

Дует Кваша/Горшковозов, що вигравав бронзу в цьому виді на Олімпіаді в Пекіні, цього разу піднявся на другу сходинку п'єдесталу. Їх сума–426,42.

У переможців–китайської пари Юань Чао і Каи Конів–450,69 очок.

Змагання у Винзоре завершуються в неділю, а наступний етап світової серії відбудеться в Казані з 22 - го по 24 - е квітня.

Нагадаємо, раннє повідомлялося, що миколаївський спортсмен Ілля Кваша і його напарник завоювали «срібло» на етапі Світової серії по стрибках у воду.