МФК "Миколаїв" розбитий під Полтавою: місцевий клуб не залишив шансів "корабелам"

18.04.2014 17:20

У матчі 24 - го туру чемпіонату України по футболу в першій лізі МФК «Миколаїв» на виїзді програв ФКУ «Полтава».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

ФК «Полтава» - МФК «Миколаїв» - 1: 0

П:Кучинский, Зозуля, Бутенин, Парамонов, Чеботаев, Прытковский, Лисовой, Нисибулин, Шевчук, Шаврин, Хобленко.

МФК: Шилов, К. Шиманец, Чаус, Чернопиский, Рябченко, Луценко, Гранковский, Велиев, Федорченко, Берко, Александров.

Голи:63, 72, Насибулин.

ЖК:Луценко, Рябченко

Хазяї поля, а матч проходив на спортивній базі в околицях Полтави, з перших хвилин оволоділи ігровою ініціативою, але небезпечних моментів біля воріт «корабелів» не виникало. У атаці у николаевцев мало що виходило, вони насилу переходили на чужу половину поля і швидко втрачали м'яч. Під кінець першій половині полтавчани активізувалися і трохи не відкрили рахунок, але не зуміли реалізувати вихід наодинці з Шиловим–м'яч пройшов повз стойку воріт.

У другому таймі николаевцы більше огризалися і активніше протистояли хазяям поля, але відрізнилися полтавчани. Проявив себе Насибулин, що насолив МФК ще в першому крузі–спочатку він відкрив рахунок на 63 - й хвилині, а незабаром і оформив дубль, фактично поставивши хрест на надіях «корабелів».

Лише після другого пропущеного гола николаевцы активізувалися:Луценко намагався розігнати атаки «корабелів» , але захист полтавчан і їх голкіпер Кучинский діяли без помилок. Під завісу поєдинку хазяї поля знову насіли на ворота МФК, проте збільшити розрив в рахунку їм не вдалося. 0: 2–МФК «Миколаїв» програє полтавчанам другий матч в сезоні.

Нагадаємо, що в попередньому поєдинку МФК «Миколаїв» добув перемогу над командою «УкрАгроКом».