Двоє николаевцев допомогли збірній України завоювати "бронзу" чемпіонату світу по пожежному - прикладному спорту

23.07.2014 02:13

Двоє юних жителів Миколаєва, Віктор Сергиенко і Владислав Троценко допомогли збірній України завоювати бронзові медалі в загальному заліку чемпіонату світу по пожежному - прикладному спорту серед юніорів.

Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби по надзвичайних ситуаціях України в Миколаївській області.

Так, чемпіонат світу проходив в чеському містечку Свитави з 13 по 20 липня, в нім брали участь 12 збірних команд. Українська збірна складалася з 9 спортсменів, які змагалися в трьох вікових категоріях : молодшою, у віці від 13 до 15 років, середньою(15-17 років) і старшою(до 18 років).

До складу збірної України входили двоє хлопців з Миколаївської області, юнаки з Луганської, Херсонської і інших областей. У результаті команда показала добрий результат і в общекомандном заліку стала бронзовим призером чемпіонату світу.

Віктор Сергиенко родом з Арбузинского району Миколаївської області - він змагався у віковій групі 15-16 років. У попередньому забігу «Під'їм по штурмових сходах на 2 поверх учбової вежі» хлопець встановив новий рекорд України, пробігши дистанцію за 7,24 секунд. У фінальному забігу серед чотирьох кращих спортсменів світу хлопець завоював друге місце. Також від Миколаївської області у віковій групі 13-14 років змагався Владислав Троценко, який цього разу не отримав медалей, але показав високий рівень підготовки у своїй віковій категорії. В цілому для України збірна команда завоювала одну золоту, дві срібні і 13 бронзових медалей.

Нагадаємо, раніше миколаївські рятувальники з'ясовували, хто з них кращий в змаганнях на пляжі «Стрілка» .