МФК "Миколаїв" з - за незарахованого гола програв "Ильичевцу" в Кубку України

23.08.2014 19:25

У матчі 1/16 фіналу Кубку України МФК «Миколаїв» на своєму полі гідно зіграв з представником Прем'єр - ліги–маріупольською командою «Ильичевец».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Ильичевец» (Маріуполь)–0: 1

МФК: Антоненко–Стеценко, Адаменко, Музыка, Остапенко–Момот, Куприй(58, Загинайлов), Поднебенный, Луценко(до, 85, Носов), Прокипчук(72, Берко)–Сомів.

Іл: Чурилов, Аксьонов, Гаращенков, Яворский(до, 90+2 Махарадзе), Цюпа(61, Калинин), Янаков, Приходько(71, Быковский), Оберемко, Шевчук, Кисиль, Філіпов.

Гол: 77, Яворский.

Попередження: Яворский, Приходько, Кисиль.

Почали команди на рівних і перший удар по воротях і перший голевий момент створили николаевцы–Поднебенный бияків метрів з семи, але не потрапив у ближню «дев'ятку». М'ячем більше володів «Ильичевец» , другий склад, що привіз в Миколаїв, але на кожну атаку гостей «корабели» намагалися відповісти власним випадом.

Другий тайм николаевцы почали агресивно. У першій же атаці на побачення з воротарем гостей вивели Прокипчука, але той пробив прямо в голкіпера. Пізніше могли відрізнитися Луценко і Загинайлов, але гостей виручив спочатку воротар, а потім захисник, що виніс м'яч з порожніх воріт. Але після досить тривалого періоду затишшя николаевцы пропустили николаевцы практично на рівному місці.Одна з атак мариупольцев закінчилася прострілом Кисиля, м'яч прилетів на межу воротарської площі, звідки капітан гостей Яворский без проблем переправив його у ворота.

Хазяї поля не здалися і постаралися відігратися. На 84 - й хвилині «корабели» відрізнилися голом(сферу після навісу в штрафну переправили в сітку), але його не зарахували. За момент до того, як м'яч влетів в сітку, суддя зафіксував порушення правил, причому, дуже сумнівне. Вдалося николаевцам і влаштувати фінальний штурм воріт суперника, але рахунок вони так і не порівняли. Відмітимо, що уболівальники в останні хвилини кричали гравцям МФК «Молодці!» , а невеликих оплесків удостоївся навіть Олег Федорчук.

0: 1– «Миколаїв» проводить, мабуть, кращий матч в сезоні, але програє другому складу «Ильичевца».

Нагадаємо, у своєму минулому матчі МФК «Миколаїв» втратив перемогу на останній хвилині гри.