МФК "Миколаїв" примудрився програти в матчі з аутсайдером

30.09.2014 21:00

У матчі 10 - го туру чемпіонату України в першій лізі МФК «Миколаїв» у гостях грав проти тернопільської «Ниви» і поступився аутсайдерові дивізіону.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

«Нива» (Тернопіль)–МФК «Миколаїв» - 3: 1

Н: Шпук, Донець, Гринченко, Гудак, Петривский, Яневич, Дурай, Семенюк, Озаркив, Плис(74, Менжега), Шпикула.

МФК: Антоненко–Остапенко(72, Куприй), Адаменко, Музыка, Билый, Стеценко–Момот, Загинайлов, Поднебенный, Прокипчук–Сомів.

Голи: 78, Семенюк, 87, Дурай, 90+2, Менжега–42, Загинайлов.

Попередження:Музыка, Сомів, Поднебенный, Куприй–Сворак, Дурай.

У минулому турі «корабели» змогли в гостях обіграти ще одного аутсайдера, чернівецьку «Буковину» , і у своїй поїздці в Тернопіль явно мали намір добути ще три очки. Але це виявилося не так - те просто зробити, хоча саме «корабели» відкрили рахунок: знову спрацювала зв'язка Прокипчук–Загийнайлов. Перший віддав результативну передачу, а другою забив гол, замкнувши пас в штрафній площі.

Другий тайм до певного часу розвивався за неспішним сценарієм, але ось під завісу поєдинку николаевцы «посипалися». Старт всьому дав пенальті, призначений у ворота гостей–захисники МФК сфолили у своїй штрафній на Семенюке, і сам «потерпілий» реалізував одинадцятиметровий. Через десяток хвилин тернопольцы забили переможний гол–Дурай пробив здалека і зробив рахунок 2 : 1.Закінчилося все голом Менжеги «що добив» гостей–3: 1.