МФК "Миколаїв" показав видовищний футбол, але не зміг виграти в матчі - трилері

18.10.2014 17:18

Матч 13 - го туру в першій лізі між МФК «Миколаїв» і «Полтавою» став справжнім трилером і явно претендує на звання одного з найбільш видовищних в першому крузі змагань.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

ФК «Полтава» - МФК «Миколаїв» - 3: 3

П: Кучинский, Зозуля (к), Бутенин, Парамонов, Кравченко, Коркишко, Боровец, Зеленевич, Насибулин, Коваленко, Соломка.

МФК: Восконян–Стеценко, Адаменко, Музыка, Остапенко - Рогозинский, Момот, Загинайлов, Поднебенный (к), Прокипчук–Сомів.

Голи:21, Насибулин, 36, 83 (з пен) Соломка–6, 44, Поднебенный, 55, Сомів.

Видалення: 80, Загинайлов.

Спочатку ігри николаевцам вдалося здивувати хазяїв поля : удар Поднебенного виявився точним. Хазяї кинулися відіграватися, і в середині тайму настирливість полтавчан дала результат–після навісу з кутового Насибулин відправив м'яч до сітки. 1: 1. Потім полтавчани вийшли вперед (Соломка відрізнився результативним ударом), але Поднебенный вирішив їх не відпускати далеко уперед і оформив дубль перед самою перервою.

Другий тайм полтавчани розпочали з наскоків на володіння Восконяна, але все закінчилося голом МФК. Прокипчук (надзвичайно активний в цьому матчі) і Поднебенный розігнали контратаку, яку точним ударом завершив Сомів.

«Полтавчани знову кинулися відіграватися, і після шквалу атак їм «допоміг» суддя.На 78 - й хвилині м'яч заметушився по штрафній МФК, хазяї поля не могли його заштовхати в сітку, потрапляючи то у Восконяна, то в захисників. Коли «круглого» винесли суддя вирішив показати на «точку» - на його думку, під час сум'яття один з «корабелів» підіграв собі рукою. Николаевцы сприйняли це у багнети: під час довгих розглядів на полі двічі трохи не почалися бійки і був видалений Загинайлов. Але суддя своє рішення не змінив, а Соломка оформив дубль» , - відмічає видання.

3: 3– «Миколаїв» показав видовищний, а часом і потужний футбол. Відмітимо атаку МФК, яка часом залишала в дурнях захисників «Полтави» і творила майже все, що хотіла.