Миколаївська стрибунка у висоту стала чемпіонкою України

15.02.2015 07:20

Миколаївська спортсменка Оксана Окунева виграла золоту медаль на чемпіонаті України - 2015 по легкій атлетиці в закритих приміщеннях.

Про це повідомили в прес - службі Федерації легкої атлетики України.

На змаганнях, які проходили в Сумах, Окунева здолала планку в 192 сантиметри, обійшовши київську спортсменку Ірину Геращенко.

Ще одна миколаївська спортсменка, Юлія Чумаченко стала четвертою з результатом в 183 сантиметри, передають «Миколаївські новини». А в змаганнях по стрибках у висоту серед чоловіків п'ятим став николаевец Артур Колесник (215 сантиметрів).

Відмітимо, що цей чемпіонат України є головним етапом відбору на чемпіонат Європи в приміщенні, який 5-8 березня відбудеться в Празі.

Нагадаємо, раніше миколаївський шабліст Харлан обіграла росіянку і виграла «золото» на етапі Кубку світу.