На Центральному стадіоні Миколаєва розіграли футбольний Кубок Небесної Сотні

16.05.2015 09:03

У Миколаєві на Центральному міському стадіоні увечері в п'ятницю, 15 травня, відбувся футбольний турнір на Кубок Небесної Сотні.

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

У змаганнях взяли участь команди, розділені на дві півфінальні пари : «Вітрило» (Миколаїв)– «Що балує» (Новоодесский район) «Юність - Варус» - «Агросвит» (Снигиревский район). Кожен матч складався з двох таймів по 20 хвилин кожен.

У першому півфіналі «Що балує» добилося упевненої перемоги над «Вітрилом» з рахунком 3 : 0. Результат другої сутички вирішився тільки в серії пенальті– «Юність - Варус» зуміла здолати «Агросвит».

«У результаті матч за третє місце вирішили не проводити–грамоти і грошові призи дісталися обом програвшим в півфіналах командам. А ось володар кубку також визначився тільки в серії пенальті– «Що балує» здолало «Юність - Варус». Відмітимо окрему заслугу воротаря «Що балує» Тимура Чоларии–екс - голкіпер МФК «Миколаїв» відбив два пенальті і приніс своїй команді перемогу» , - пише видання.

Нагадаємо, що в лютому цього року в центрі Миколаєва відкрили пам'ятник Героям Небесної Сотні.