Два голи - шедеври від Берко принесли МФК "Миколаїв" сенсаційну перемогу над "Металістом"

22.08.2015 20:14

У матчі 1/16 фіналу Кубку України МФК «Миколаїв» 22 серпня на своєму полі приймав представника прем'єр - ліги, харківський «Металіст».

Про це повідомляє «Миколаївський футбол».

МФК «Миколаїв» - «Металіст» - 2: 1

МФК: Чумак (к)–Булычев, Любчак, Чучман, Цапий–Кошелюк (61, Витенко), Момот (75, Хохлов)–Сікорський, Батюшин, Ковальов–Берко.

М: Сидоренко, Зубейко, Полянський, Путивцев, Бобко, Нойок (58, Рудыка), Прийомів (к), Лепа, Довгий, Чурко, Кулиш (69, Беседин).

Голи: 27, 79, Берко–30, Лепа.

Попередження:Берко–Довгий, Рудыка.

Відмітимо, що гості привезли в Миколаїв близький до основного склад. На старті матчу «корабели» організували перші атаки на ворота «Металіста» і резервного голкіперові гостей довелося двічі виручати свою команду. Врешті-решт, хазяї поля додавили «Металіст». Бити штрафний удар метрів з 30-33 взявся Берко і зумів покласти м'яч як рукою в сітку воріт–голкіпер гостей був безсилий. Суперник зумів швидко відігратися: затяжна атака харків'ян привела до подання в центр штрафний, де Прийомів зачепився за м'яч і послав його точно в кут.

Переможний гол
Тренерський штаб МФК "Миколаїв"

У другому таймі подібна картина гри продовжилася і переломний момент стався на 79 - й хвилині. «Миколаєву» дали пробити штрафний з 20 метрів по центру воріт, до м'яча знову підійшов Берко і знову форвард «корабелів» філігранно відправив сферу до сітки–2: 1.

До другого тайму суддя додав цілих п'ять хвилин, але миколаївська оборона зуміла стримати не занадто швидкі атаки суперника. 2: 1– «Миколаїв» створив сенсацію, обігравши «Металіст» у Кубку України.

Нагадаємо, що цього сезону «Миколаїв» у 1/32 кубки обіграв по пенальті «Буковину» з Чернівців.